2733
2739
عنوان

عروس و مادرشوهر

302 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها صرفا جهت کمک گرفتن این تاپیکو میزنم بچه ها من ۱۸ ماهه عقدم و مادرشوهرم خالمه و خیلی باهم خوبیم ن اینکه خیلی صمیمی باشیم ن خیلی معمولی هستیم و سعی کردم همیشع احترامشونو نگه دارم ولی ی مشکلی هست تو این ی سال و نیم عقد ما هیچ وقت از خودمون اراده نداشتیم مثلا اگ جایی عروسی دعوتیم از فامیلای همسرم و ما نتونیم بریم مشکل پیش بیاد یا اصلا دوس نداشته باشیم بریم و فامیل خیلی دور باشه اگ نریم بیش از حددددددد ازمون ناراحت میشن و یا مثلا واسه عزاداری محرم اگ همراه خانواده همسرم نریم روستاشون بشدت بشدت ناراحت میشن فقط هم مادرشوهرم اینجوریع پدرشوهرم براش مهم نیست و مثلا من پریود بودم نتونستم برم تابستون پارسال روستاشون واسه محرم ب همسرم گفتم ک ب خانوادش بگ من نمیام مادرشوهرمم پشت سرم ب همسرم گفته بود ک حتما زنت مایه ننگشه بت ما بیاد جایی ک نمیاد و ازی حرفا

خلاصه اصلا از خودمون ازاده نداریم همسرمم بلد نیست حرف بزنه یجوریکه بحث و دلخوری پیش نیاد 

من همیشه همسرم دوس نداره جایی بیاد با مادر پدرم درست حرف میزنم ک دلخوری پیش نیاد اما همسرم ن

و تاحالا خیلی ازین موضوعا پیش اومده و اختیار زیادی از خودمدن نداریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نگرانم در اینده این مشکل بشه بنظرتون حق با کیه و من باید چجوری رفتار کنم

اینم بگم بااینکه کلی سراین قضایا بحث شده اما همیشه روشو پوشوندم و نزاشتم دلخوری زیاد بشه و سر تهشو هم اوردم بصورت ظاهری

نگرانم در اینده این مشکل بشه بنظرتون حق با کیه و من باید چجوری رفتار کنم اینم بگم بااینکه کلی سراین ...

ولش کن مهم نیس همین ک با شوهرت ب توافق‌برسید کفایت میکنه مادرشوهرت خالته ولی شوهرت نیس

2740
مهم نباشه برات همینجوری احترامشو نگه دار ولی اجازه هم نده تو زندگیت دخالت کنه

خب مثلا جایی دعوت میشیم ک اصلا نمیشناسیم و باهاشون نریم دعوا و دلخوری را میندازن میگن خب پس مامم نمیریم و بعدش سرد رفتار میکنن

مثلا ی نمونه جواب تلفن منو نمیداد مادرشوهرم

چجوری رفتار کنم

ببین همین فرمونو برو

بگو نمیرم

قهرم کرد اصلا محل نده

به روت نیار

انگار نه انگار

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

طوری برنامه ریزی کنین ک رفت و امد و روابطتون باهاشون کنترل شده باشه

ب خیلی از حرفا توجه نکنین و خودتون و همسرتون تصمیم گیرنده باشین

مدیریت همسرتون تو این قضیه خیلی مهمه ک دلخوری و سوتفاهم پیش نیاد

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا تو با منی زمانه با من است🌼🍓🌱
خب مثلا جایی دعوت میشیم ک اصلا نمیشناسیم و باهاشون نریم دعوا و دلخوری را میندازن میگن خب پس مامم نمی ...

ببین من مادرشوهرم سر هرچی همینجوری رفتار میکرد 

منه احمقم هی تلاش میکردم ناراحت نشه 

ولی هرکاری اون کار خودشو میکنه 

خیلی محکم و با احترام رفتار کن و اجازه نده اینقدر کوچیکت کنه الان تو باید ناراحت بشی که جوابتو نداده 

به شوهرتم بگو که من نمیدونم دیگه چیکار کنم بگو منم میخوام احترامات حفظ بشه اما اینجوری دلم میشکنه 

دل شوهرتو نرم کنی باقیش مهم نیس کارخودتو بکن 

چون آدمای مثل مادرشوهرت با هیچی قانع نمیشن و یه عمر فقط خودخوری میکنی 

2706