2737
2734
عنوان

با این علائم دختر من کولیک داره یا نه ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 31 پست
نع عزیزم دمای خونه خوبه ولی کلا گریه نمیکنه همش نق نق می‌کنه 

ببینم رو دست و پاش از این دونه ها نزده احیانا؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
هنوژ یک ماهه هست باهاش حرف میزنم و کارت سیاه و سفید گرفتم دیگه نمیدونم چکار کنم 

پسر من از 14 روزگی کولیکش شروع شد بی زبون. یه رو زاز صبح گریه کرد و به خودش پیچید همون روز عصر بردمش مطب. گفت کولیکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم خداروشکرکولیک نداره بهونه میگیره که بغلتون باشه

من هم دخترم هم پسرم تاشش ماه کولیک ودل دردشدیدداشتندازیازده یادوازده شب تاصبح مدام گریه میکردندبایدبغل میکردیم وراه میرفتیم تاآروم بشن یعنی شش ماه خواب شب نداشتم

هرکس بدمابه خلق گویدماسینه نمیخراشیم..ماخوبی اوبه خلق گوییم تاهردروغ گفته باشیم.. :)
2731
چلا گریپ میکسچر زیر شیش ماه ندم !؟ بده ؟! آخه همین ارومش می‌کنه نه خلطی نیست طبیعیه 

دکتر پسر من گفت مصرف نشه بهتره هر دکتری یچیزی میگ ما خودمونم موندیم 😑 

برای رویاهات بجنگ ... یک عدد مربی کیک بوکس که  علوم دامی خوندم ولی شغل اصلیم میکاپ هست 🤭
نه عزیزم خداروشکرکولیک نداره بهونه میگیره که بغلتون باشه من هم دخترم هم پسرم تاشش ماه کولیک ودل درد ...

بچه منم تایکسال شباازدل دردخوابش نمیبرددوزاهم همش شیرشویاغذاشوبالا میاورد

۷۵.۹۲۸۰
این دوتا دارو یکیه چرا دوتاشو با هم داده 

والا نمی‌دونم به خدا دیوانه شدم هر دکتری یه چیزی میگه و یه دارویی میده دکتر به دکتر کردن بچه هم بده 

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
2740
نه عزیزم خداروشکرکولیک نداره بهونه میگیره که بغلتون باشه من هم دخترم هم پسرم تاشش ماه کولیک ودل درد ...

الهی عزیزم 🫤 فکر کنم بچه من کولیک داره اما خفیفه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
هنوژ یک ماهه هست باهاش حرف میزنم و کارت سیاه و سفید گرفتم دیگه نمیدونم چکار کنم 

اینجوری نیست که مثلا وقتی یکی پیشش باشه آروم باشه؟ مثلا بچه ها

برا خواسته دلم و سالم به دنیا اومدن نی نیم صلوات میفرستین
اینجوری نیست که مثلا وقتی یکی پیشش باشه آروم باشه؟ مثلا بچه ها

بگیریش تو بعلت یا باهاش حرف بزنی آروم میشه یا پستونک بدی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگیریش تو بعلت یا باهاش حرف بزنی آروم میشه یا پستونک بدی 

همونه حوصله اش سر میره بچه باهوشیه یه نفر فقط باید سرگرمش کنه هیچ مشکلی نداره

برا خواسته دلم و سالم به دنیا اومدن نی نیم صلوات میفرستین
بچه منم تایکسال شباازدل دردخوابش نمیبرددوزاهم همش شیرشویاغذاشوبالا میاورد

وای چقدرسخت عزیزم یکسال خیلیه

هرکس بدمابه خلق گویدماسینه نمیخراشیم..ماخوبی اوبه خلق گوییم تاهردروغ گفته باشیم.. :)
الهی عزیزم 🫤 فکر کنم بچه من کولیک داره اما خفیفه

خدانکنه عزیزم.کولیک بچه زمانی که دلش دردمیگیره بشدت بی قراره وفقط بغل کردن آرومش میکنه

2706