2737
2739
عنوان

نامزدم حلقه نمیندازه

593 بازدید | 53 پست

سلام 

یکی از دوستان یه تاپیکی زده بود که باعث شد من به این موضوع فکر کنم ونگران شم 

من نامزدم حلقه نمیندازه هرچی هم بهش  میگم میگه ول کن اینا مسخره اس گیر چی میدی

میگه شاید بعد ۳۰ سالگی انداختم من از حلقه و دستبند و اینا بدم میاد 

بنظرتون حق دارم ناراحت شم یا کاری میخواد بکنه حلقه نیمندازه؟

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بدم میاد هیچ وقت ننداختم تعهد ربطی به حلقه نداره 

اگه محیط کاریش و دانشگاهش هعی دختر باشن چی 

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
2731

شمام ننداز

اعتراض کرد بگو خوشم نمیاد 

وقتی یه بار منطقی صحبت کزدی جواب نداد اصرارت نتیجه عکس میده 

شمام با عمل رفتار زشتشو نشونش بده 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
رابطه تون خوبه؟

خوب که نمیدونم ولی خب کلا آدم مغروریه مثلا ناراحتی من براش مهم نیس میگه بزرگ شو بیا

یا اصلا تو فاز عشق و عاشقی نیس هر وقتم میگم چرا اینجوری دوسم نداری  میگه تو چقدر بچه ایی 

حقیقتش نگران شدم

2740

همسر منم فوق العاده مرد خوبیه 

ولی محل کارش و دانشگاه و...

نمینداخت ..

می‌گفت بدم میاد از ساعت و انگشتر و...

بعد انگشتر تنگ ش بود و دست ش و زخم میکرد ...

منم گفتم منم دیگه نمیندازم 🤣🤣

دو طرفه ست ..

الان هرروز میندازه 

چند بار سرویس جا گذاشت موقع وضو و اینا ..

ولی عادت کرد

گفتم دوست دارم ببینم دستت ..

نباشه یعنی تعهمدی به ازدواجمون نداری و تمامممم

خوب که نمیدونم ولی خب کلا آدم مغروریه مثلا ناراحتی من براش مهم نیس میگه بزرگ شو بیا یا اصلا تو فاز ...

ازدواجتون سنتی بوده؟ اصلا دوستت داره؟ عقدید یا نامزد؟ چند وقته با همید؟

خدایا راضیم به رضای تو
چرا بعد سی سالگی چه اتفاقی قراره بیوفته اون زمان  مشکوکه اسی مشکوک

همون میگم بعد ۳۰ احتمالا دیگه پیش خودش میگه دوران جوونیم گذشته دیگه از آب و تاب دانشگاه و بیمارستان افتادم بچسبم به زندگی شمام این فکرو میکنی؟😭

ازدواجتون سنتی بوده؟ اصلا دوستت داره؟ عقدید یا نامزد؟ چند وقته با همید؟

نه دوست پسرم بود 

والا شوهر من بعد عقد پول احتیاج داشت حلقه رو فروخت بعد نزدیک عروسی خرید  روز عروسی گم کرد بعد از اون هم دیگه نخرید خیلی هم اهل این چیزا نیست فقط بعضی وقتا ساعت میندازه این چیزا خیلی مهم نیست

شمام ننداز اعتراض کرد بگو خوشم نمیاد  وقتی یه بار منطقی صحبت کزدی جواب نداد اصرارت نتیجه عکس ...

منم نمیندازم زیاد چون نمیتونم با حلقه کار کنم ولی خب توی دانشگاه میندازم

2706