2737
2734

انگار تزريق كرده بودي

سن ميره بالا صورت ميفته

من اول فكر كردم عكست عكس ليلا اوتاديه

واي چقدر فرق كردي اصلا اون شكلي نيستي

يا مثلا هي ميگه تو ادم راحت طلبي هستي نبودي ميرفتي اونكار رو هم كنار كارت ميكردي ميكم توش پول نيست واسه چي خودمو درگير كنم ميگه نه كاره به هر حال

اتفاقا من الان ۳۴ سالمه نسبت ب ده سال قبل خوشگلتر و جوونتر شدم انگار

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
اتفاقا من الان ۳۴ سالمه نسبت ب ده سال قبل خوشگلتر و جوونتر شدم انگار

دقيقا منم حس ميكنم الان بهترم ولي هي اصرار داشت كه نه بابا چي ميگي سن ميره بالا صورت ميفته مگه ميشه بهتر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا منم حس ميكنم الان بهترم ولي هي اصرار داشت كه نه بابا چي ميگي سن ميره بالا صورت ميفته مگه ميشه ...

ببعضیا عادت دارن دیگران تخریب کنن مهم نباشه براات 

من نظر دیگران برام مهم نبست

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2731
ببعضیا عادت دارن دیگران تخریب کنن مهم نباشه براات  من نظر دیگران برام مهم نبست

منم همين حس رو ميكنم بعد جالبه كه ادعا هم داره كه خيلي ساده أست و خيرخواه