2733
2739
عنوان

کی با این ویروس جدید خیلی حالشون بد شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 62 پست
من چن وقت پیش گرفتم انقد حالم بد بود که بعد یک هفته بهتر شدم  همه علائمارو داشتم  الانم ...

ضعف و بی حالی شدید داشتی؟

حالت تهوع و اینا چی؟

وای خواهر بخدا دیشب دیگه داشتم به این فکر میکردم که اگه من بمیرم مامانم دیوونه میشه اصلا تو کل عمرم اینقدر بهم فشار نیومد 😭😭😭

الان سه روزه هر چی میدیم بش نمیخوره نهایت یه قاشق وای خیلی بد کوفتیه

الهی بگردم بچه گناه داره 

حالا من بزرگم دیگه خودم میدونم به زورم که شده باید چیزی بخورم (تو خوابگاهم) و پا شدم نون و پنیر درآوردم دیدم نونامون کپک زده منم دیگه هیچی نخوردم 

کاش حداقل پیش مامانم بودم یکم بهم می‌رسید که اینقدر حال بدیم ادامه پیدا نکنه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توکل بر خدا سرماخوردگی چیزی نیست زود خوب میشی

انشاالله شمام زودی خوب میشی عزیزم ❤️

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2731

من

انقد گلوم درد میکنه دارم خفه میشم ضعف بی اشتها سرگیجه سردرد

تب بی حالی همشو دارم

صدامم بالا نمیاد🥲

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
خب من چند بار دارم میزنم ولی خوب نمیشه حالت تهوعم  خلط پشت حلق دارم احتمالا این باعث میشه حالت ...

من همه این علائمو‌داشتم‌تو‌ کرونا 

الانم سرماخوردگی گرفتم خیلی اذیتم کرد

خلط پشت گلو داری اسپری بینی استفاده کن و قرص جوشان  ACC 

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
2740
من انقد گلوم درد میکنه دارم خفه میشم ضعف بی اشتها سرگیجه سردرد تب بی حالی همشو دارم صدامم بالا نم ...

نه من گلوم زیاد درد نداره واییییییییییی حالت تهوع داره میکشم تب و لرز و گر گرفتگی بی حالی و...

نه من گلوم زیاد درد نداره واییییییییییی حالت تهوع داره میکشم تب و لرز و گر گرفتگی بی حالی و...

وای دقیقا منم همینطوریم🥲منتظرم ی قرص بیارن برام

اوردن بهت میگم اسمشو بگیر خیلی خوبه

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
توکل بر خدا ممنونم عزیزم 😞

فداتشم من

ببین یه ده دیقه دیگه پیاممو ریپ بزن تا اسمشو بهت بگم یادم نره

چشم عزیزم ممنونتم

خواهش میکنم نگران نباش 

خلط پشت گلو اصلا چیز ترسناکی نیست سینوسات عفونی شدن 

بهتره بذاری اون عفونت تخلیه شه آنتی بیوتیک نخور 

بجاش دمنوش هایی ک واس عفونت خوبن استفاده کن

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
2706