2737
2739
❤️🤍🤍 بره من کلفت نی ولی وزن داشت ظریف بردار ولی وزن دار  از الان چیزای سبک و ساده برندار&n ...

منی که اصن به این موضوع دقت نکرده بودم همش بهش میگم ظریف    

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منی که اصن به این موضوع دقت نکرده بودم همش بهش میگم ظریف      

دقت کن 

از الان ک کم بخای بعدانم کم میگیرن برات 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

والا ما اگه خدا بخواد مرداد نامزدی میکنیم پرسیدم حدود ۱٠٠ تومن  هزینه میشه براش بدون خرید نامزدی فقط هزینه  شام صیغه و میوه دسر  کیک شربت چایی گیفت کبوتر دف و. پروانه تای رقصنده

2731
دقت کن  از الان ک کم بخای بعدانم کم میگیرن برات

خب الان ضایس که حرفمو عوض کنم نیست؟

والا ما اگه خدا بخواد مرداد نامزدی میکنیم پرسیدم حدود ۱٠٠ تومن  هزینه میشه براش بدون خرید نامزد ...

بسلامتیی

2740
خب الان ضایس که حرفمو عوض کنم نیست؟

نه ضایع نیست

عکس ی حلقه وزن دار رو براش بفرست

بگو اینو میخام 

بگو حلقه نامزدی نباید حلقه ای باشه ک اگ ی وقت خواستم ظرف بشورم درش بیارم و بترسم ک ی وقت نشکنه

بخدا از الان هرچی کم بخوای بعدا ک دس رو ی چیز گرون بزاری نمیخرن برات . چون ب کم عادت کردن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
نه ضایع نیست عکس ی حلقه وزن دار رو براش بفرست بگو اینو میخام  بگو حلقه نامزدی نباید حلقه ای ...

میشه ی بار دیگه عکس حلقه اینارو بفرستی

براش بفرستم

میشه ی بار دیگه عکس حلقه اینارو بفرستی براش بفرستم

ایناها

2706