2733
2734
عنوان

از شیر گرفتن

169 بازدید | 37 پست

سلام خانما سه ماه دیگه مونده تا تولد دوسالگی پسرم 

ولی قصد دارم از شیر بگیرم 

یکم استرس دارم چون پسرم خیلی وابستگی داره

ایده و نظری دارید ک راحت تر از شیر بگیرمش

کم کم قطعش کن 

صبرکن یه عکس برات میفرستم الان 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هر دو هفته یه وعده رو کم کنید، بعدم ماری کنید شیر خشک بشه حتی اگر شده قبلش بدوشید بریزید بیرون، کم کم هم بگید مامان شما رشد کردی می می برای نی نی هاست، ولی بغلتون رو ازش دریغ نکنید

2740
کم کم قطعش کن  صبرکن یه عکس برات میفرستم الان

عکس نیومد.متنش رومیذارم

روش اول:
اگه از همون اول روی اصول شیر دادیم  یعنی تا  ۴ ماهگی شیر شب  قطع شده (یا کمی دیرتر بستع به شرایط بچه)تا ده ماهگی وعده های شیر به ۵  بار درروز رسیده واز یک سالگی به بعد فقط سه وعده  درطول  روز شیر دادیم به راحتی میتونیم  همون سه  وعده  هم در هر زمان  خواستیم  یکی یکی حذف کنیم 

اما اگر مثل من از اول زیاد شیر دادیم و بچه وابستگی  زیا  دارع یکی از روش های خوب واسه  از شیر گرفتن  روش ۴×۴ هست
که خوب اکثر پیج های کودک  و همکارای عزیز معرفی کردن  این روش ۱۶ روز طول  میکشدکه به تدریج بچه   از شیر گرفته شده  وکمترین اسیب به بچه و مادر وارد میشود

۴ روز اول (روز۱_۲_۳_۴)
بچه از صبح که بیدار میشه تا ساعا ۱ظهر شیر نمیخوره. از ساعا یک به بعد مثل قبل شیر میدیم  بهش تا صبح روز بعد.

۴روز دوم(۵_۶_۷_۸)
بچه  از صبح ‌که بیدار میشه تا ساعت ۵_۶عصر شیر نمیخوره بعد از اون مثل روزای قبل شیرمیدیم

۴ روز سوم(۹_۱۰_۱۱_۱۲)
بچه از صبح که بیدار میشه  تا قبل از خواب شیر نمیخورع . وعده قبل خواب رو میخوره اگر شیر شب قطع نشده میتونیم  بدیم توی خواب تا صبح

۴روزچهارم (۱۳_۱۴_۱۵_۱۶)
شیر قبل خواب هم حذف میشه و توی این ۴ روزاخر شیر شب رو هم قطع میکنیم

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
پسرم خیلی وابسته اس  مخصوصا شبا بیشتر از ۵ ،۶ بار در طول شب بیدار میشه برا شیر خوردم

پسر منم ببنهایت وابسته بود .۱۷ماهگی گرفتم 

یدفعع قطع کردم 

چون هیچ جوره بیخیال نمیشد 

شب تا صبح میخورد 

قبل غذا 

بعدغذا 

تو ماشین 

مهمونی 

وسط شام ناهار 

یه وضعی بود 

هر دو هفته یه وعده رو کم کنید، بعدم ماری کنید شیر خشک بشه حتی اگر شده قبلش بدوشید بریزید بیرون، کم ک ...

دیروز ک خونه مادرم بودن چون سرگرم بود طول روز چند دفعه بیشتر نخورد ولی امان از شب 🤦‍♀️

خودم خیلی اذیت میشم 

پسر منم ببنهایت وابسته بود .۱۷ماهگی گرفتم  یدفعع قطع کردم  چون هیچ جوره بیخیال نمیشد&nbs ...

وای دقیقا مث پسر من 

۱۷ ماهگی خیلی زود بوده 😁

خوشبحالت واقعا

لحظه شماری میکنم از شیر بگیرمش 

2706