2733
2734
عنوان

هاله بیبی چک ویتاساین

142 بازدید | 21 پست

سلام من امروز روز ۳۹ سیکلمه پریود نشدم . شده تا ۴۲ روزم طول کشیده ولی بعدش پریود شدم اما دلم طاقت نیورد شیش صبح بیبی چک زدم . یه هاله ضعیف انداخت نمیدونم تو عکس دیده میشه یا نه چون کیفیت دوربینم خوب نیست . عکس و چند دقیقه بعد گرفتم ینی بعد چند ساعت نیست . بنظرتون کاذبه یا ممکنه باردار باشم . یبار گول هاله رو خوردم از خون دادم منفی شد 😥 هیچ علایم خاصی بجز گرسنگی و خستگی و یکم درد سینه ندارم .هعی

گفت نمردیم و چه چیز ها دیدیم ! گفتم ای کاش مرده بودیم و نمیدیدیم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

برا منم هاله داشت باردارم 

انشالله که مبارکه عزیزم

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

این که دیگه رنگش میگه مثبت مثبته مبارکه

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

ممنونم بچها که امیدواری میدین انشالله دو روز دیگه امتحان میکنم . خیلی دلم بچه میخواد هر شب به خیال مادر شدن میخوابم

گفت نمردیم و چه چیز ها دیدیم ! گفتم ای کاش مرده بودیم و نمیدیدیم ...
2706