2737
2739

داشتم ظرفای شام دیشبمو میشستم مادرشوهرم از دستم گرفت ک نه نمیخواد خودم میشورم از دستم گرفت

باریکلا خوشم اومد😌

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
خخخ توام مثل منی که

واسه چی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعد چند سال؟

بعد ۱۰ ماه

واسه چی

من همیشه. ظرف هارو میشورم و همچنین کارای خونه مادرشوهرمو میکنم ولی اون همیشه میشینه  تنبله البته من تعارف الکی میزنه ولی میگم نه خودم میشورم   و مگه سالی چندبار بزارم ظرف بشوره  میرم خونش انگار اون مهمانه من میزبان خخ. برا این فکر کردم شرایطط مثل منه 

هعی دنیا به هیچکی وفا نداری...
2740
مگه توی یه خونه این؟ 

نه عقدیم