2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ۶ بیدارم  هم کار خونه   هم دخترمو راهی مدرسه کردم صبونه دادم   لقمه گذاشتم هم ب پسرم  صبونه دادم  بعدش کارامو کردم  ناهارم آش پختم    خودمم ک روتین پوستیمو رفتم  الان چایی میخورم        درسته  ویلایی نیس خونمون   ساده هستیم    ولی خب  هیچ کاری برام نمونده     دوتا پتو هم خیس کردم   الان پامیشم بشورم و تمام 

2731

من زیاد کار ندارم دیروز مرتب کردم

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740

ناهارم از شام دیشب دارم

دیشب مهمون داشتم بعد رفتن همه جارو تمیز کردم مونده یه جاروبرقی کشیدن...

منتها سردردم گفتم بهترشم برم سراغ کارام

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! 
شب ساعت چند خوابیدین؟؟ خوابت نمیاد؟  من بشدت خوابم میاد همیشه

شبا تا ده نمیمونم     چرا دروغ بگم هم خودم هم بچه هام    تا ده باید خاموشی زده بشه     ن خابم نمیاد  ولی بعدهز ظهر ها  دوساعت میخابم 

من که دخترم داره دندون در میاره دوروزه تب کرده دیشب چشمام روهم نرفته الآنم روپامه داره می‌خوابه هیچی نمیخوره دیونم کرده پسرمم بهونه گیر شده همه جارو ریخته بهم اونم لب ب غذا نمیزنه باباشونم عصابش خورده از بچه ها صبح زود رفت انگار تقصیر کنه اینا اذیت میکنن .داغون تر از داغونم خدایا شکرت ولی زود این ایام واسم بگذره کم آوردم دیگههه

2706