2733
2739
عنوان

پسرا از چه دخترهایی خوششون میاد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 37 پست
دقیقا مثل دخترا همون طور که دخترا پسرای پولدار و جلنتمن و رمانتیک و غیرتی و حمایتگر و... دوست دارن& ...

هیچ پسری دختر قوی نمیخواد 

حاضرم قسم بخورم . چون میدونن دختر قوی باج نمیده،منطقش مهم تر از احساسشه و...

کاربری دست دونفره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیقا مثل دخترا همون طور که دخترا پسرای پولدار و جلنتمن و رمانتیک و غیرتی و حمایتگر و... دوست دارن& ...

من تو رابطه قبلیم همین مورد دوم بودم 

یعنی میتونم بگم خیلی راه اومدم با طرفم خیلی هواش رو داشتم 

رفت با یکی دیگه 

الان که نظرات رو خوندم فهمیدم که گورباباش   همینم که هستم  هرجور که دوست دارم همونم

2731

یه مصاحبه از همسر باراک اوباما میدیدم میگفت اگه من درگیر این بودم پسرا از چه جور دختری خوششون میاد الان زن رئیس جمهور نمیشدم

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

هر کی یه سلیقه ای داره ولی اینو مطمئنم از دختری ک شبیه پسر باشه حرف زدنش لباس پوشیدنش و کلا رفتارش از ی دختر دور باشه خوششون نمیاد 

چون همه جذب جنس مخالف میشن بخاطر تفاوتهایی ک هست همین تفاوتها توجه جلب میکنه و دختری ک کلا زیبایش با جراحی هم باشع خوششون 

وای اسی باجه و میسی چیه دیگه دختر  من واقعا چندشم میشه یکی اینطوری حرف بزنه😐

دیگه همش که نمیگم 

بعضی موقع ها خودش میاد یه دفعه😂

جالبه خوشش میاد 

اونم ادای منو درمیاره میگه و میخنده 

2740
2706