2733
2734
عنوان

پسرا از چه دخترهایی خوششون میاد؟؟

458 بازدید | 37 پست

مثلا من باجه و میسی میگم. بده؟؟؟؟

یا این که میگن از دخترای ضعیف خوششون نمیاد یعنی چی؟؟

من اعتماد به نفس دارم  خوب حرف میزنم   چیکار کنم هم دخترونه باشم هم محکم؟😐😐😑😂

نخندید ها    از بس سینگل بودم یادم رفته😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لوسه نگووو

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2740

از دخترای که دنبال این نیستن بدونن پسرا از چه دخترای خوش شون میاد تا خودشون رو اون شکلی کنن 

دختری که خودش باشه 

چقدر این تاپیک ها زیاد شده واقعا ادم.حالش بد میشه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

دقیقا مثل دخترا

همون طور که دخترا پسرای پولدار و جلنتمن و رمانتیک و غیرتی و حمایتگر و... دوست دارن 

پسرا هم دخترای ضعیف که بشه روش کنترل داشته باشی ناز و خوشگل حرف گوش کن کم توقع آفتاب مهتاب ندیده که آرزوی همه پسراش

من بایکی دوستم داره خودشو میکشه منو تغییربده هی میگه عوض شو اخلاقای سگیتو بزار کنار اصلا مگه گوش میدم میگمش شخصیت ادم عوض بشو نیست نمیفهمه که

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2706