2737
2734

همه انسانیم زن و مرد نداره اونام دلتنگ میشن ولی کمتر خانما به رابطه غلط برمیگردن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همه انسانیم زن و مرد نداره اونام دلتنگ میشن ولی کمتر خانما به رابطه غلط برمیگردن 

چرا عین خیالش نیست البته خودم گفتم بهم پیام نده دیگه ولی اونم عین خیالش نیست

مردها به مراتب خیلی سختتر نسبت به زنها جدا میشن... خیلی از مردها نمی تونند طاقت بیارن و دوباره برمیگ ...

حتی اگه بعد یه دعوای بدجداشیم ک خودمون بگیم دیگه پیام نده !!

2740

اذیت شده تواین رابطه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بستگی داره چقدر دوستت داره و چقدر وابستته... اگه واقعا دوستت داشته باشه بعد یه مدت که آروم شد برمیگرده ولی اگه خیلی هم علاقمند نباشه نه دیگه برنمی گرده

اذیت شده تواین رابطه

ن ... من خیانت دیدم ازمن پول میگرفت بی محبتی میکرد اون آخریا دیگه طاقت نیوردم چندبار کات کردم اومد ولی دفعه آخر بی توجهی میکرد بعد پیام داد پول قرار بود بهم قرض بدی اعصابم خورد شد گفتم توقصدت سواستفادس دیگه بهم پیام نده وگرنه ب عموهام میگم بعدم دعوا کردیم اونم گفت گورتو گم کن از زندگیم و ... بخدا اون ک اذیت شده منم نمیخوام برگردم بهش ولی میخوام بدونم انقد منو اذیت کرد یه درصدم بهم فکر میکنه؟!یاالان کنار ینفر دیگس و عین خیالشم نیست 

بستگی داره چقدر دوستت داره و چقدر وابستته... اگه واقعا دوستت داشته باشه بعد یه مدت که آروم شد برمیگر ...

این ارتباط خیلی کاتی وصلی داشته چنددفعه من کات میکنم ولی نمیذاشت جداشیم این سری بعد دعوایی ک بینمون بود گفت اززندگیم گورتو گم کن کاملشو بالاتر گفتم

بستگی داره چقدر دوستت داره و چقدر وابستته... اگه واقعا دوستت داشته باشه بعد یه مدت که آروم شد برمیگر ...

نمیدونم چرا منو نگه میداشت برای اینکه تنها نشه تا یه مورد خوب پیدا کنه بود ...

بله داشتم و منم مثل خودش بودم البته چون بعدش دیگه اصلا برام مهم نبود لیاقت نداشت

چندسال باهم بودین؟بهتون توجه و محبت میکردی؟ازاینا بود ک گاهی بی محلی میکنه و گاهی خوبه

ن ... من خیانت دیدم ازمن پول میگرفت بی محبتی میکرد اون آخریا دیگه طاقت نیوردم چندبار کات کردم اومد و ...

چرا اینا رو ازاول نگفتی 

طرف تیغ زن بوده رفته سراغ طعمه بعدی 

2706