2737
2739

من و این اقا سه سال دوستیم من متاسفانه رابطمون به مشکل خورد چون دوستش داشتم التماسش کردم و زجه زدم که نره و بمونه درستش کنیم یک ماه تمام منو زجر داد و عذاب بعد یکهفته که من حالم خوب میشد میومد سمتم حالمو بد میکرد

دیشب دعوا کردیم و بازم من اسرار و گریه کردم حالم خیلیییی بد بود اخرشب بهش گفتم حالم خوب نیس بیا باهام حرف بزن گفت گوشیم شارژ نداره گفتم بزن شارژ گفت نمیشه بهونه اورد ولی میتونست بمونع پیشم گوشیشو خاموش کرد رفت خوابید..

همیشه قبل اینک بخوام برم پیشش دو روز قبلش باهام خیلی خوبه و روز بعد انگار غریبم ازم استفاده میکنه انگار😔

منم دیشب خطمو دراوردم و اکانتامو از همه جا پاک کردم بنظرتون کارم درسته؟میخوام دیگه هیچ دسترسی بهم نداشته باشه ولی دوست دارم عذاب وجدان بگیره

با اینکار میگیره؟راهنماییم کنید

عذاب وجدان چی؟اویزون نباش سبکت میکنه 

کلا رابطه ای موفقه که مرد توش مشتاق تر باشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظر من ولش کن این رابطه رو

یعنی چی ازت استفاده میکنه و بعدش انگار نه انگار ...

مگه تو اسباب اثاثیه ای؟!

آدما فراموش نمیکنن!فقط یاد میگیرن                   چطور میشه بیصدا غصه خورد.....                            حالا که تا اینجا اومدی میشه یه صلوات واسه خوب شدن حال دلم مهمونم کنی؟🥲🖤                                                                                                                                                                      football# 
عذاب وجدان چی؟اویزون نباش سبکت میکنه  کلا رابطه ای موفقه که مرد توش مشتاق تر باشه

برای همین دیگه کشیدم کنار

هیچوقت بابت کاری که با قلبم کرد مثل دیوانه ها تو خیابون داد میزدم نمیبخشمش...

فقط میخوام عذاب وجدان بکشتش

2740
بنظر من ولش کن این رابطه رو یعنی چی ازت استفاده میکنه و بعدش انگار نه انگار ... مگه تو اسباب اثاثی ...

ول کردم که از همجای که بهم دسترسی داشت دیلیت زدم

ولی نمیبخشمش بخاطر عذابی ک داد میخوام عذاب وجوان بگیره

ول کردم که از همجای که بهم دسترسی داشت دیلیت زدم ولی نمیبخشمش بخاطر عذابی ک داد میخوام عذاب وجوان ب ...

عزیزم ناراحت نباش💖

خدا یکاریش میکنه یکی بدتر از تورو سر راهش قرار میده اونموقع میفهمه تو چقد دوستش داشتی

آدما فراموش نمیکنن!فقط یاد میگیرن                   چطور میشه بیصدا غصه خورد.....                            حالا که تا اینجا اومدی میشه یه صلوات واسه خوب شدن حال دلم مهمونم کنی؟🥲🖤                                                                                                                                                                      football# 
ول کردم که از همجای که بهم دسترسی داشت دیلیت زدم ولی نمیبخشمش بخاطر عذابی ک داد میخوام عذاب وجوان ب ...

عذاب وجدان ک نمیگیره 

ولی تو راحت میشی از یه آدمی دوست نداشت یا آدم تو نبود عزیزم 

بهترین کارو کردی دیگه برنگرد بهش دیگه چک نکن دنبالت بوده یا ن 

عذاب وجدان ک نمیگیره  ولی تو راحت میشی از یه آدمی دوست نداشت یا آدم تو نبود عزیزم  بهتری ...

اگه باز اومد سمتم چی؟

حتی اگه التماس و گریه کرد چی؟جا داره برای بخشش

اخه این مشکل اصلی که به وجود اومد مقصرش من بودم

عزیزم اشتباهات بسیار بسیار زیادی داشتی همین گریه ضجه التماس تو اول کلی از ارزشت پیشش کم میکنه نه پیش این آقای نامحترم بلکه پیش هر مردی هرررر مردی اینجوری کنه از ارزشت کم میکنه براشون بی معنی و عادی میشی اینو بدون انسان سمت کسی یا چیزی گرایش شدید پیدا میکنه که بهش دسترسی نداشته باشه و یا اینکه ترس از دست دادنش رو داشته باشه این آقا نه تنها ترس از دست دادن شما رو نداره بلکه انقدر خیالش از همیشه در دسترس بودن شما راحته که مثل یه دستمال کاغذی برخدرد میکنه باهات و اینکه فقط هم در حد س ک س میخوادت ازت سیر میشه گوشی و روت خاموش میکنه دوباره که میزنه بالا آمپرش میخوادت و باز تخلیه میشه دوباره حس تنفر میگیره ازت یکی از نشانه های مهم دوست نداشتن مردا همینه وقتی زنی و دوست ندارن بعد رابطه جنسی حتی دلشون نمیخواد یه بوسشون کنن یا بغلشون کنن یا حرف بزنن محبت کنن  چندششون میشه تو میتونستی این آقا رو جوری عاشق خودت کنی که اون همیشه بترسه از دستت بده اما با کارتای اشتباهت باعث نفرت شدی جای عشق الان که خطتت و خاموش کردی اکانت هاتو پاک کرذی لطفا برای شخصیت و غرورت ارزش قایل شو دنبال عن آقا نرو دیگه لطفا لطفا عین روز برام روشن که اون میاد دنبالت بخاطر نیازشم شده صد در صددددد میاد و توام باز خر میشی ببخشید اینو میگم ولی بیا و خانمی کن اینبار خر نشو اینبار شخصیت و غرور بالات و نشونت بده بزار ببینه چقدر عوض شدی قوی شدی بزار بترسه از شخصیت جدیدت شب و روز فکرش مشغول بشه بگه چرا اینجوری شد کسی که واسه من گریه میکرد الان نمیخواد حتی با من حرف بزنه فقط بچرخه تو ذهنش چرا اینجوری شد یعنی با کسی آشنا شد یعنی جادوش کردن یعنی کسی یادش داده و حالا اینبار اونه بیاد دنبال تو البته همه اینا به شرط اینکه تو به حرفام گوش بدی و پا روی دلت بزاری وگرنه باز هم مثل این سه سال باختی این همه برات تایپ کردم دستم درد گرفت بخدا امیدوارم فقط کامنتم به پشمت نباشه و به حرفام فکر کنی 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706