2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بینش باید حتما بهش شیر بدید ،و اینگه جدای از اون ۶ ساعت باید حدود ده ساعت دیگه هم بخوابه در طول روز

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

تو خوابم شیر نمیخوره؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2740

مشکل چی مثلا؟

اگر منظورت قندشه که نه 

قند بچه سه ماهه نمیوفته 

اون نوزاد زیر ده روزه که باید هواشو بگیری 

نه سه ماهه

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
مشکل چی مثلا؟ اگر منظورت قندشه که نه  قند بچه سه ماهه نمیوفته  اون نوزاد زیر ده روزه که ...

روزا که اصلا نمیخوابه .فقط ی جایی دیدم خیلی تاکید کرده بودن سر شیر شب که اگ ندی بچه دچار کمبود میشه ترسیدم

2706