2737
2739

تویک مکانی بود فکرکنم گوشه ای صحن امام رضا بود مثل چایخانه حضرت رضا بود چایخونه نبود یک چیزی آویزون بود مثل دستگیره در حرم امام رضا یک مداحی پخش میشد همین صدا همین نوا ولی متنش بعضی جاها فرق میکرد مداحی جواد مقدم تویی محبوبم تویی سلطانم دوست دارم صدات کنم بگی جانم .......  دستمو گرفتم به دستگیره دعا میکنم امام حسین منو بطلب صدایی پخش شد اگه کربلا میخاین از امام رضا بخواین

من اصلا فکرکربلا نبودم فقط عصرش پیش خودم گفتم کاش میشد بریم کربلا گفتم پولمون کجا بود..... ودیشب خاطره کربلامون برای خانواده دوست همسرم تعریف میکردیم

من اصلا فکرکربلا نبودم فقط عصرش پیش خودم گفتم کاش میشد بریم کربلا گفتم پولمون کجا بود..... ودیشب خاط ...

ان شاءالله خیر باشه

خواب خیلی خوبیه

یه چیزی نذر امام رضا کن دعایی صلواتی چیزی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

بله بله 

امام رضا جانم برات کربلا میده 

تا امام رضا اذن ندن کربلات امضا نمیشه 

چه خوب که من اول صبحی اولین تاپیک اینو دیدم 

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا ❤️ 

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین 💚

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️

خوشبحالت یعنی میگه فکر پول نباش از امام رضا بخوای جور میشه بری

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
😭😭😭همش مداحی وپخش میشد

من باهمونم راضیم ینی قشنگ ی مدتی کیفورم. ۱۰ساله زیارت امام رضا نرفتم .کربلا هیچ نرفتم.دلتنگم شدید کاش حداقل خوابشو ببینم. شما دلتون پاکه برام دعا کنید.

من باهمونم راضیم ینی قشنگ ی مدتی کیفورم. ۱۰ساله زیارت امام رضا نرفتم .کربلا هیچ نرفتم.دلتنگم شدید کا ...

حتما عزیزم منم دلم خیلی پاک نیست یا کاشف الکرب عن وجه الحسین بخونین