2737
2739

سلام دوستان یه مشکل خیلی بزرگی دارم خیلی هاا لطفاً اگه تونستید به نیابتم دعای مقاتل بخونید تا ساعت 8مشکلم رفع بشه 

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی انشاله به خیر گذشته... دوست داشتی بیا تاپیک اخرم.... فک کنم به دردت بخوره

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
2740
اسی بیا از حال و اوضاع خبر بده

حالم خیلی بده

رفتم رضایت دادم ولی نابود شدم

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
اسی اومدی یه خبر بده نگرانتم

نابودم آبجی نابود رضایت دادم

حالم خیلی بده رفتم رضایت دادم ولی نابود شدم

عزیزم 😥🥺 کاش کاری از دستم برمیومد 🥲

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
حالم خیلی بده رفتم رضایت دادم ولی نابود شدم

ای داد......

چه میشه کرد به خدا توکل کن حتما شاغل شو

از این به بعد چالشهای زیادی در پیش رو داری باید محکم بایستی و یه دل بزرگ به اندازه اقیانوس داشته باشی

از خدا میخوام آرامش سهم دل پاکت بشه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2706