2737
2734
عنوان

خانما ، شوهرای شما هم صبح زود که بیدار میشن...😬😵😃

| مشاهده متن کامل بحث + 4911 بازدید | 89 پست
شوهرتون یعنی؟

از کی تاحالا ادم به شوهرش میگه پارتنر؟

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
هر روز حلیم میگیره ؟کارمنده؟خوب چرا بیدارت میکنه؟ حسودیش میشه؟

یه روز حلیم یه روز کله پاچه یه روز املت...

کلا صبحونه با خودشه...

چون می‌دونه منو هیچی نمیتونه از تو تخت بکشه بیرون ... من حداقل باید تا هست صبح بخوابم. به زور بیدارم می‌کنه.

نه میگه من نمیتونم بیدار باشم ببینم تو خوابی... دلم میخواد اذیتت کنم تا بیدار شی.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آییییی دلم خواست :(

حلیم یا کله پاچه؟😆

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ

اره قبلا همین کارو میکرد من اگر صبح بد بیدار بشم تمام روز بهم میریزم چندبار گفتم امیرجان نکن میدونی من عصبی میشم کرم نریز ولی گوش نمیداد یکبار انچنان دعواش کردم که دیگه رفت صبح اذیت کنه 😁😂 

الان که زودتر بیدار میشه انقدر اروم سرجاش دراز میکشه حتی تکون نمیخوره تا من خودم بیدار بشم 😌😂

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
معلومه از عشقه😄 نه برای من بعد ۱۷ سال زندگی مشترک میدونه بد خواب  بشم سگ میشم

به خدا منم سردرد شدم الان😵

2740
چه بامزه خوشبخت باشید الهی 😍😍

فدات شم❤️

با دوست پسرت یکجا زندگی میکنی؟

نبابا دیوونم مگه، درضمن اون حالا حالاها عرضه اینکه خونه زندگی خودشو داشته باشه نداره خواهر دلت خوشه 😆 بنده خدا تا میاد پس انداز کنه برای عوض کردن ماشینش من از دستش میکشم هیچی دیگه نمیمونه ته جیبش چه برسه بخواد واسه خونه و غیره فکر کنه 😂

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
عشقتون پایدار وقتی اینقدر نفسش به نفست بنده نا شکری نکن و غر نزن و فقط خودتو لوس کن

چشم🙈🙈🙈

2706