2737
2734
عنوان

پریشب شوهرمنو با سیلی زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3211 بازدید | 132 پست
متوجه هستي چي ميگي؟؟؟؟؟؟ 😊😊😊😊😊😊😊😊 اولا كه أصلا مساله كتك زدنت نيست ، چون ميگي تقصير خودت ب ...

نخیر دلم میسوزه برا خودم ن طلایی ن چیزی حالا یک خونه هم زور میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دقیقه مساله کتک زدنه دلم واس کتک خیلی شکست از طرفی حق بده میترسم پس فردا ک بداخلاقی کرد کجا برم

خب طلاق بگير اخلاق نداره 

أصلا خونه بسازه نسازه مهم نيس. با خانوادت صحبت كن مساله رو بگو ، انشالله كه همه چي به خوبي پيش ميره و جدا ميشي ، به هر حال مساله يه عمر زندگيه.. حالا كه ميترسي جدا شو روزه شك دار نگير 

2731
خب طلاق بگير اخلاق نداره  أصلا خونه بسازه نسازه مهم نيس. با خانوادت صحبت كن مساله رو بگو ، انش ...

😭😭😭😭😭

چرا اینجوری شد چراااااااا نمتونم حاضرم توسری بشنوم ولی بدون اون نباش اینقد دوسش دارم ولی باز میترسم واقعا موندم

2740
بله تو مناطق ما میش

ببین دختر عمه من ۴ سال عقد موند هر یال طلا و قربونیشو گرفت یه بارم کتک نخورد اندازه توام سواد نداشت دبیرستانم تموم نکرده بود 

ولی تو الان داری خودتو مستحق کتک نشون میدی برو کتک به مادرت بگو بذار زنگ بزنه به همون خواهره ابروشو ببره از هیچی نترس ....

مطمئن باش که میاد تهش دنبالت ازت جدا نمیشه ولی چششو بترسون اینقد ساده نباش همسنات اندازه گرگ میدونن 

همون امام زمان و اهل بیتی که بهش معتقدی هم میگن کسیو خواستی بشناسی عصبانیش کن ببین تو عصبانیت رفتارش چیه ،اون رفتار واقعیشه 

الانم میگم کوتاه نیا از کتکه خواهرش زنگ زد چرا نمیاد خونتون بگو برو ببین چه غلطی کرده که راش نمیدیم

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
چرا دقیقه مساله کتک زدنه دلم واس کتک خیلی شکست از طرفی حق بده میترسم پس فردا ک بداخلاقی کرد کجا برم

درواست طلاق بده

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
ببین دختر عمه من ۴ سال عقد موند هر یال طلا و قربونیشو گرفت یه بارم کتک نخورد اندازه توام سواد نداشت ...

میشه البته ب آبجیم تو پیام بگم ولی خب میگم الان نگم هروقت خودشون گفتن میگم

ب مادرم‌نمیگم ولی خواهر یا مادرش زنگ زد بهش میگم ک کتکم زد

به مادرت بگو از مادر نزدیکتر کی دختر خوب چرا اینقدر ساده ای آخه

تو مگه روت میشه با این سادگیت  که جواب خواهره رو بدی نهایت اونم میگه حتما به کاری کردی دیگه زدتت و داداششو مبرا میکنه  ،بسپار مادرت تا بشورتشون 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706