2733
2739
عنوان

پریشب شوهرمنو با سیلی زد

3211 بازدید | 132 پست

سلام من‌همسرم اول میخواست توی حیاط مادرش خونه‌درست کنه بعدش الان میگه دولت اجازه نمیده

بعد پدربزرگ همسرم یک زمین داره شوهرم گفت طلاهات بفروش منم گوساله هم رو میفروشم بتونم بخرم همسرم برام طلا نگرفته موقع عقد فقط مامانم از پول خودش دو النگو گرفت ک میگه اینا رو بفروش مامانم اینا نمیدن چون اعتماد ندارن

وام ازدواجمون رو برداشت برای منم برداشت مغازه جنس ریخت یارانه منو هم جدا کرد واسه ضامن بانک طلا هم هیچ نگرفتن

پدرم همه وسایل ها رو گرفته برام یخچال تلوزیون گاز و...

چون گفتم طلا ها رو نمیدن میگه شده قرض میکنم تا عید عروسی میگیرم وسایل های بابات نمیخوام

بعد دیشب بحث شد گفتم اجاره دوس ندارم گفت پول عروسیمون میدیم خونه درست میکنیم 

ولی خانما اجاره خیلی سخته از طرفی من دانشگاه میرم دوس ندارم تا عید برام عروسی بگیرن

خلاصه دیشب منو کتک زد ۳ تا سیلی یکی هم از پهلوم ک هنوز درد میکنه عصبانی هم بشه. دیگ هیچی رو نمیبینه

منم گفتن وسایل نخر ب جاش خونه درست کنیم چون وسایل پدرم خریده

دیشب خیلی گریه کردم بنظرتون چیکار‌کنم همسرم دوستم داره ولی عصبانی بشه دیگ

هنوز پهلوم درد میکنه اینم بگم همسرم گفت طلاهات فروختی زمین ب اسمت میکنم همون زمینی ک خونه درست کردیم ولی مادرم راضی نمیشه چون گفتم نمیدن چون ندادین بعد گفتم نمیخوام اجاره بشینم گفت مثل سگ می بندم میبرم اجازه تو اصلا نمتونی تعیین تکلیف کنی چون های گفتم منو زد یعنی رو مخش رفتم

اینقد مغروره خب مامانم طلا نمیده طلبکاری خب خودتون طلا گرفتین ک از ما طلا طلبکارید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عقد طولانی باعث دعوا میشه بگو انقد مغروری خو این مدت عروسی میگرفتی تو ک نمیتونی بعد ی سال جشن بگیری هارت و پورت نکن این بعدا با خانواده تو هر سری ب مشکل میخوره هی میگ برو ب ننت بگو پول بده برو ب ننت بگو طلا بده

تگرفتم برای چی زدت!!برای اینکه طلاتو ندادی نگرفتم ولی غلط کرده تو عقد که دست بلند کنه تو ازدواج دیگه ...

چون‌همسرم دیوانه است عصبانی باشه هیچ کس حتی مدر ومادر خودش نمیشناسه

و اینکه مم گفتم اجاره نمیام اینا گفت مگه تو تعیین تکلیف میکنی چون گفتم خب نمیدن ک نمیدن عیبی نداره های گفتم تا منو زد

افرین بهت تازه باهاش قهر کن رو نده بهش بزار تنبیه بشه وگرنه کتک زدن براش عادی میشه 

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2740
دیگه از یه خواسته ت کوتاه بیا .‌‌.‌فعلا برو مستاجری‌.اینهمه آدم مستاجر..‌‌#خودخواه نباشیم 

نمیخوام مستاجر باشم من اصلا دانشجو هستم نمیخوام ب این زودی برم سر خونخ زندگیم دست پاچلفتی هستم نمتونم واقعا

چون‌همسرم دیوانه است عصبانی باشه هیچ کس حتی مدر ومادر خودش نمیشناسه و اینکه مم گفتم اجاره نمیام این ...

🫥نظر خودت چیه اگه تو زندگی که خیلی سختیا هست به مشکل بر بخورین ایشون بیاد کتکت بزنه چی!!دیگه عقد نیستی ..کنترل خشم نداره مشکلات حل میشه با آسیب زدن بشما!

2706