2737
2739
عنوان

فقط خانمای متاهل بیان+۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 2111 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچهام نمی‌فهمن عزیزم خیلی کوچیکن

درسته خودتم میگی خیلی کوچیکن ممکنه یکیشون یکهو از خواب بیدار شه و یکهو ببینه شما رو شوهرت محافظه کاره خیلی مث من ک از دوسال کمتر داشتم  میدونی تو ذهن بچه های کوچیک اگ ببینن خیلی خوب میمونه و یادشون نمیره مامان و بابام و در اون وضعیت دیدم و فکرم همیشه مشغول بود چرا بابام و مامانم در اون وضعیت بودن یعنی چیکار میکردن اون چ اداها و صداهایی بود تازمانی ک خودم شوهر کردمو جواب رو گرفتم🤣🤦‍♀️

2731

خب سعی کن به خودت برسی

بادی اسپلش بگیر بزن

لاک بزن واسش

پوزیشن های مختلف برید

لباس خواب بگیر بپوش

ست های قشنگ و رنگی ک‌دوست داره بگیر بپوش

سعی کن به خودت برسی چون اینطوری خودتم بیشتر لذت می‌بری

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
سعی کن  آنچنان به خود آرای برسی که کنارت دلش نزنه با تکراری  هواست باشه پیش خودت سیر باشه ...

ممنون لطف کردید 

اگه مایلید یکم بیشتر توضیح دهید ممنونم سپاس

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 
ممنون لطف کردید  اگه مایلید یکم بیشتر توضیح دهید ممنونم سپاس

پوزیشن و مکان رو عوض کنید یه بار تو حمام یه بار تو سالن حتی من گاهی شده تو اشپزخونه هم انجام دادیم رو اوپن🤣

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
اخ آخ دستتون درد نکنه خیلی دلم میخواست یک مرد واقعا بگه مردا چطورن و چی میخوان و چجوری دوس دارن باشن ...

خواهش میکنم بلاخره تجربه زندگی داشتم میدونم چون همسرتون هم جنس خودم هست می‌دونم چیزهایی که گفتم زندگیمون شرین تر و پر نشاط تر می‌شه مرد از همسرش و دل خوشی خودش همینه که زنش از لحاظ ارستگی به خودش برسه و تنوع باشه برای رابطه  از خدا بهترین ها آرزومندم براتون 

2740

ما که بعد ۱۴سال تقریبا هنوز هر دفه میگم این دفه با حال تر از قبلی بود🤣ولی جدی میگم یه بدن فیت و رزشکاری خیلی رو رابطه تاثیر داره. ما که کیم کارداشیان نیستیم هزار تا عمل ولی میتونیم یه ورژن خوب و طبیعی از خودمون باشیم. شما که بچم ندارین خیلی راحتتره. تنوع بدین به زمان حتی به مکان. معاشقه بیشتر. دوش بگیر . لباس خوشگل بپوش هر دوتاتون بیشتر براش وقت بذارید