2737
2734
عنوان

یعنی الانه ک خودم رو بگیرم بزنممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 70 پست

میفهمم میفهممت خیلییی مادر من ۵۰ میلیون خرج کلاس و کتاب و .. برام کرد هرروز هرروز برام گرون تربن غذاهای مقوی میده که من تقویت بشم درس بخونم اونقدرم پول و درآمد نداره

اونوقت من؟؟؟گند زدم گندد هیچی به هیچ 

از شدت ناراحتی حالت تهوع دارم

میفهمم میفهممت خیلییی مادر من ۵۰ میلیون خرج کلاس و کتاب و .. برام کرد هرروز هرروز برام گرون تربن غذا ...

من فقط آرزوی مرگ میکنم واسه بد بودن خودم

برای رسیدن به خواسته ها باید اونا رو تبدیل به هدف کنیم🤞🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عیب نداره تجربه شد،تاجایی که میشه باهاش نرو خرید چرا زود ازدواج کردی عاشق شدی؟ اونم شهر دور...

غلطفا کنم عاشق شم 

دیگه رسم و رسومات فامیلی

دختر باید زود ازدواج کنه و وگرنه خراب میشه و این چیزا

2731
به جاي خودخوري برو چند روز با مادرت تو باغ ها كارگري كن تا حالت جا بياد . نترس كار كردن سخت به نظر م ...

من هرجا بگی کار کردم

تمیز کاری خونه مردم

آشپزی

تو باغا

با پدرم میرفتم سر بنایی

واسه این سختی ها تموم شه ازدواج کردم

و به جا تموم شدن دو برابر شد

چرا بهت بخندم فقط میگم‌متاسفم برات از اونا هستی ک برای خانواده شوهرت خانواده خودت رو زیر پا میزاری ا ...

واقعا باید برام متاسفم باشی خیلی آدم احمق سبک مغذیم

ولی بهت قول میدم اگه امروز ازشون ۸۰۰ نگیرم ملکا نیستم

2740
اره

برای اون خریدی اون همه وسایلو:)؟

میدونی مامانت برای پونصد تومن چندساعت کار میکنه؟

نمیگم کادو داده به مادرشوهرت بده ولی از پولی که مامانت برای حلال شدنش دستاشو زخمی میکنه برای مادرشوهرتی که تو خونه مثل خانما نشسته حرامه

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین