2737
2739
عنوان

یعنی الانه ک خودم رو بگیرم بزنممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 70 پست
کاش خدا من رو از زمین ورداره کاش دیگ نباشم چقدر گفتم مامان نمیخوام چرا این کار رو کردم کاش بمیرم ...

حالا مادرشوهرت راحت خوابیده شما داری برای یه ملاقه و دم کنی جنینتو اذیت میکنی و ترکیبات خون خودتو تغییر میدی ارامش بچه رو از بین میبری عاقل شو دیگه بسه 

به فکر مادرت و بچت باش و دست از خودخوری بردار اینم تجربه کن واسه خودت 

ادم از یه سوراخ ده بار نیش نمیخوره 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ینی چی برداشت ... خب کورشه پولش و بده باید پای صندوق مال خودت و حساب میکردی میرفتی دم در تا بیاد.. ...

اخ کاش برم بگیرم

عرضه ندارم ک 

لالم لال

برای رسیدن به خواسته ها باید اونا رو تبدیل به هدف کنیم🤞🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چون غریبم تو این شهر و رفت ورداشت گفت حساب کن منم ترسیدم باهام دعوا کنن

به قول نی نی سایتی ها الان جا داره ک بگم

با این شوهره خسیس و عتیقه و مادره عتیقه ترش

بیکار بودی حامله شدی؟

میرفتی کنار مادرت تو باغ کار میکردی سنگین تر‌ بودی

حالا مادرشوهرت راحت خوابیده شما داری برای یه ملاقه و دم کنی جنینتو اذیت میکنی و ترکیبات خون خودتو تغ ...

اره راست میگی

ممنونم

2731
به قول نی نی سایتی ها الان جا داره ک بگم با این شوهره خسیس و عتیقه و مادره عتیقه ترش بیکار بودی حا ...

اره بخدا هرچی سرم بیاد حقمه

نه چون غریبم تو این شهر و رفت ورداشت گفت حساب کن منم ترسیدم باهام دعوا کنن

عزیزدلم☹

چون سنت کمه اینطوری

البته منم سنم کمه ۲۱سالمه نامزد دارم

جوابشونو با خنده بده نزار اذیتت کنن

میگفتی مامان روز دختره ی بارم شماره هدیه بده 

حسابم نمیکردی😒

عزیزدلم☹ چون سنت کمه اینطوری البته منم سنم کمه ۲۱سالمه نامزد دارم جوابشونو با خنده بده نزار اذیتت ...

واقعا راست میگی سری بد اینجوری جوابش رو میدم

2740
حالا دیگه شده بکن تجربه اصلا رو نکن ک پولی هم داری شده ۱۰۰۰ تومن ۵ تومن ۲تومن ذره ذره جمع کن تیکه ...

ولی داغش تا ابد گوشه دلمه

به جاي خودخوري برو چند روز با مادرت تو باغ ها كارگري كن تا حالت جا بياد . نترس كار كردن سخت به نظر ميرسه ولي سخت نيست . منم ميرفتم تو باغ كار ميكردم . ولي باغ خودمون بود . يه جور سختي ايه كه هم قابل تحمله هم خوبه . مادرت كنارته و وجودش نميزاره سختي كار رو حس كني . برو كار كن كه لنگ 500 تومن نباشي . 

چرا بهت بخندم فقط میگم‌متاسفم برات از اونا هستی ک برای خانواده شوهرت خانواده خودت رو زیر پا میزاری اه اه تو باید اون پول رو نگه میداشتی چن روز دیگه برای مادر خودت چیزی میخریدی

2706