2737
2739

من دخترم دوماهه ۵ دقیق ازسینه شیر می‌خورد بعد چند سال بچه دار شدم همه گفتن خیلی کم شیر میخوره ترسیدم و شیردوش برقی گرفتمو باشگاه شیر خودمو دوشیدم دادم حالا دیگه سینه نمیگیره ب نظرتون میشه دوباره سینه و بگیره

اره میشه فقط باید حوصله و تحمل کنی و تلاش کنی یکم اذیت میکنه ولی میگیره

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره باید انقدر بهش شیشه ندی گریه کنه ناچار بشه از گرسنگی  بگیره وگرنه نمیگیره پسر منم همین شد م ...

الان ی ماهه اصلا سینه نگرفته شما چند ماهش بود چه مدت سینه نخورده بود

2731

بچه باید سینه مادرو مک بزنه تا شیرش زیاد شه گلم شما هم تلاشتو بکن سعی کن مستقیم شیر بدی وگرنه به مرور شیرت خشک میشه چون خودم تجربه داشتم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
الان ی ماهه اصلا سینه نگرفته شما چند ماهش بود چه مدت سینه نخورده بود

نباید میذاشتی انقدر طول بکشه مال خودم رو یادم نیست ولی فکر نکنم چند روز بیشتر شد سریع دست بکار شدیم دوباره برگرده یک ماه دیگه خیلی سخته برگشتنش

2740