2737
2734
عنوان

اذان صبح

76 بازدید | 10 پست

موقع اذانه صبحه مردم دارن کم کم بیدار میشن من هنوز نتونستم بخوابم 

انقد فکر و‌خیال دارم 

توروخدااااا‌دعا کنید واسم 

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین

منمم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام نماز صبح بخونممممم ممنونم گفتی

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
2731

انشالله که اوکی بشه همه چیز برات 

من از حجم کار زیاد نتونستم بخابم 

در حال حاضر هم خونم بمب ترکیده توش 

ساعت هفت هم باید پاشم بجمو راهی مدرسه کنم 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

خدارو قسم میدم ب این وقت عزیز 

گره از مشکلات همه باز شه

گرفتارا خلاص شن ، زندانیا آزاد شن ، مریضا شفای عاجل و‌کامل بگیرن ، مجردا ازدواج کنن 

خدا منم برگردونه ب زندگی 

خسته م 

عرضه خودکشی هم نداشتم بخاطر پدر و‌مادرم 💔

دعا کنید اگر تهش نجات نیست حداقل مرگ باشه هر چی زودتر با مریضی لاعلاج ...

2740
منم فردا می‌خوام برم دکتر دعا کنید نا امید برنگردم خیلی بد به بن بست خوردم ❤️

ان شالله با خبرای خوب واسم‌ تاپیک بزنی

تتو هم برای امید من دعا کن خبر های خوبی بیاد ازش به حق این اذان صبح

اگر لایق باشم 😔

امام حسین شفاش بده 

ختم زیارت عاشورا ب روش آیت الله حق شناس نذر کن رد خور نداره بخدا