2733
2734
عنوان

خانمها بیاین اسکرین شات حرفایی ک به شوهرم زدم رو بذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1603 بازدید | 103 پست
اونوقت  ببین اون میاد

مشکلم باید اساسی درست شده این دفعه حتی اگر اون هم بیاد من آشتی نمیکنم 

باور کن انقد به برادرش بها و احترام میده که خدا می‌دونه 

بعد همون برادر بدون اینکه ما باهم شوخی داشته باشیم یبار برداشت بهم گفت پیشونیت شبیه تاج اسکانیا ست 

شوهر من هیچ وقت نشده به زن اون ازین حرفا بزنه اصلا ازین حرفا بین هم نداریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلم باید اساسی درست شده این دفعه حتی اگر اون هم بیاد من آشتی نمیکنم  باور کن انقد به برادرش ...

خیلی بی شعورن 

معلومه دلت پره از دستشون 

پس میخوای چیکار کنی 

کار رو به بزرگترا میکشونی

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
خیلی بی شعورن  معلومه دلت پره از دستشون  پس میخوای چیکار کنی  کار رو به بزرگ ...

نمیدونم فقط دلشکسته ام خیلی خیلی زیاد 😭 

نمیخام برم دیگ دلم نمیخاد رفت و آمد کنیم 

2731

چون هی حساسیتتو میبینه بیشتر ترغیب میشه

مردا هر کار ممنوعه ای براشون جذابه،اونجا رفتنو براش جذاب کردی

بیخیال باش،اصلا پیگیرش نشو،نشون نده که فلانی من در حسرت دیدار تو آواره ترینم

هی میره تند تند اخر بی محلش میکنن نمیره،تو چرا انقدر منتظر دیدنشی و حرص میخوری که بیاد کتکت بزنه،انقدر تشنه دیدارشی؟

یا بچه ت دیر ببینتش بهتره یا کتک خوردن مادرشو ببینه و تنش بلرزه؟؟؟

دفعه بعد اومد نگو رفتی و فلان و دروغ میگی،اصلا خودتو بی تفاوت نشون بده هم به رفتنش به اونجا هم اومدنش

بعد نتیجشو ببین

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
نمیدونم فقط دلشکسته ام خیلی خیلی زیاد 😭  نمیخام برم دیگ دلم نمیخاد رفت و آمد کنیم

ببخشید اینو میگم اما شاید شوهرتو دعایی کردن 

از اول همینجور بوده؟ 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
چون هی حساسیتتو میبینه بیشتر ترغیب میشه مردا هر کار ممنوعه ای براشون جذابه،اونجا رفتنو براش جذاب کر ...

بی تفاوت نشون بدم بیشتر می‌ره باور کن 

بهش میدون بدم دیگ فیل هم جلو دارش نیست 

از رفت و آمد زیاد از بشور بساب و مهمونی دادن خسته شدم دیگ 

وقتی سکوت میکنم هر هفته مارو بردمیداره می‌بره اونجا 

نیست ک اونجاهم به ادم‌خوش میگذره؟همش باید فیس و افاده زن برادرای غربتیش رو تحمل کنم

2740
بی تفاوت نشون بدم بیشتر می‌ره باور کن  بهش میدون بدم دیگ فیل هم جلو دارش نیست  از رفت و ...

بزار خودش اصلا هر روز بره،تو خونه ست چه تاجی به سرت میزنه،از هر ۵ بار که میگه بیا بریم دو بارش  برو سه بارشو بپیچون،بگو پریودم کار دارم،بچه ناخوشه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
نه نه اصلا  دو ساله خیلی وابسته پدرمادرش شده  کلا وابسته خانواده ش

دعا طلسم وجود داره 

وگرنه امکان نداره یه مرد این برخورد رو داشته باشه 

نمیخوام بکشونمت سمت  طلسم  چون خودم ضربه خوردم ازشون ولی 

دفع دعا انجام بده   

بزار خودش اصلا هر روز بره،تو خونه ست چه تاجی به سرت میزنه،از هر ۵ بار که میگه بیا بریم دو بارش   ...

وقتی نمیرم قهر می‌کنه 

قهر نه اینجوری ک مثلا تابلو بگه بخاطر نیومدنت الان قهرما نه 

دمغ میشه کاری انجام نمیده باهام سر سنگین حتی شده تا آخر هفته ک باز میخاد بره سرکار 😢

دعا طلسم وجود داره  وگرنه امکان نداره یه مرد این برخورد رو داشته باشه  نمیخوام بک ...

مادرش اهل دعا نیست 

ولی زن برادرش چرا یه پاشو پیش دعا نویس یه پاش خونه 

هیچوقت بهش فکر نکرده بودم

2706