2733
2734

بچها دارم دیوونه میشم... یه قهوه فروشی خیلی خیلی معروف هست بین راهی ما تو جاده بودیم بعد خوابمون گرفته بود گفتیم بریم اونجا قهوه بخوریم حالا نامزدم که کلا قهوه زیاد میخوره 

اما من خوردم و فهمیدم قبلا هم اون قهوه فروشی به جرم اینکه تو قهوه ها مواد قاطی میکنه زندانی شده

علائمم تپش قلب وحشتناک انگار که یه مسافت طولانی دویدم هرچیم شربت شیره انگور شکلات میخورم انگار نه انگار

همش دوست دارم راه برم حرف بزنم دهنم خشک میشه تند فقط اب میخورم  چشمامم گشاد شده یجوری انرژی دارم انگار اول صبحه که پاشدم

خدا ازش نگذره به فردا خواهر مادرشو میارم جلو چشمش جوونا رو ببچاره میکنن خدا لعنتش کنه 

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..

عجب😐

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم منم قهوه با کافئین زیاد میخورم 

مشکل پیدا میکنم

فکر کنم این بخاطر سیستم بدنت هست

چون منم این علائم که گفتی داشتم

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2740

اگر شیشه توش داشته باشه ک الان باید دلت بخواد کوه رو جابجا کنی سرخوش میشی بدخلق میشی و....

🤣🤣😅

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

یا خدا😳 همین الان که علائم داری برو بیمارستان حداقل بلایی سرت نیاد بعدم مدارک بیمارستان ببر پلیس. شکایت کن 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

قهوه پر کافئین همین علایم شمارو داره

منم بعد خوردن قهوه قشنگ۶ساعت سرپا خونه رو مسابم اندازه خونه تکونی ولی همچنان انرژی دارم....دستگاهشم دارم خودم درست میکنم مال ییرون نیست...تپش قلب هم از حساسیت به کافئین بالاست

قهوه کافئینش زیاده 

اینجوری میشه 

نخور خب وقتی بهت نمیسازه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

کاش بود منم صبح می‌خوردم پا میشدم کارامو میکردم با انرژی 

شب دیر می‌خوابم کل روزم به فنا می‌ره فردام کلی کار دارم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2706