2733
2739
عزیزم ببین راه حلش راه کردنه  اینجور پسرا فکر میکنن تافته جدا بافته ان جنبه محبت زیاد رو ندارن ...

دقیقا کاش پدر خوبی داشتم هیچوقت وارد این روابط نمیشدم مدام منو که فقط یه بچه معصوم بودم باالقاب ج ن ده و … صدامیکرد اینکه میگن تحصیلات شعور نمیاره خیلی راسته خیلس

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
چکارکنم وقتی اروم نمیشم دست خودم نیست بی معرفت که خیلی بود🥲 خیلی زیااد

۱۸ سالته بچه سالی بعدا پپخته میشی میفهمی اونی که رفت و بی معرفت بود پشیزی نمی ارزید چون شما عین ماهی میمونی که که فقط تنگ و دیده فکر میکنه عشق و مرد فقط همینه دریارو که ببینی مرد با عرضه و فداکار و عاشق و که ببینی خودت به حال امروزت میخندی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ببین راه حلش راه کردنه  اینجور پسرا فکر میکنن تافته جدا بافته ان جنبه محبت زیاد رو ندارن ...

راه کردن یعنی چی عزیزم🥲؟

اتفاقا چند وقته اصلا محل نمیدم بهش 

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
تو چون داری به بدیهای پدرت فکرمیکنی اونو خوب میبینی  چون داری با پدرت مقایسش میکنی فکرمیکنی او ...

وای گل گفتی    منم چون محبت خانواده ندید بودم  اولا فک میکردم شوهرم فرشته ست و ... ای ...  فقط خدا  همین

2731
رل و اکس چیه  کامل توضیح بدید بهم؟

اکس یعنی کسی که قبلا باهاش تو رابطه بودی و الان دیگه نیستی رل یعنی کسی که الان باهاش تو رابطه ای البته معنی دوست پسر داره 

نکس ام یعنی کسی که الان باهاشی

دقیقا کاش پدر خوبی داشتم هیچوقت وارد این روابط نمیشدم مدام منو که فقط یه بچه معصوم بودم باالقاب ج ن ...

عزیز دلم میدونم تو شرایط سختی 

واقعا برای همچین پدرهایی متاسفم اینجوری با بچشون رفتار میکنن و بهش محبت نمیکنن 

با دو تا حرف پسر مردم وابسته و عاشق میشه انقد از خانواده محبت ندیده 

آرزو میکنم روزایه خوب تو هم شروع بشه 

اینو قلبی باور کنخودت باید بخوای تا بشه

2740
تو چون داری به بدیهای پدرت فکرمیکنی اونو خوب میبینی  چون داری با پدرت مقایسش میکنی فکرمیکنی او ...

مرسی که چشامو باز میکنین ارومم میکنین🥲

نه عزیزم رل بودم

ببین منم با یه پسری رل بودیم دوسال بعد دوسال میمیرد واسم هرکاری بگی میکرد یهو بی دلیل گفت دیگه حسی تدارم بهت و خدافظ منم واقعا تعریف از خود نباشه دختر خوشگلیم و کیس زیاده امااا فقط اونو میخاستم 

قبل اون رلای دیگم داشتم حتی تایم های زیادتری باهاشون بودن مثلا ۳/۴سال ولی جوری که این یماه نبودش دهنم سرویس شد و زار زار گریه شب تا صبح بخدا قسم کیکردم برا هیچکی تو‌عمرم نکرذم جلو خودش التماسش کردم به خودکشی مدام فکر میکردم اما گذشت و راحت شدم و خوشحالم اسیب نزدم به خودم دردش برام غیرقابل تحمل بود بارها شده بود تو ماشین چهارپنج ساعت زار میزدم تو خونه شبا فقط گریه ولی واقعا گذشت

من دل نازکم،الکی ادای آدم قویارو در میارم لطفا با من مهربون باشین💙
عزیز دلم میدونم تو شرایط سختی  واقعا برای همچین پدرهایی متاسفم اینجوری با بچشون رفتار میکنن و ...

دقیقاا عزیزم بعد همیشه ام میگن تو که چیزی کم نداری🥲

وای گل گفتی    منم چون محبت خانواده ندید بودم  اولا فک میکردم شوهرم فرشته ست و ... ای ...

خیلی متاسفم عزیزم...

همیشه همینه فکرمیکنیم چون طرف کارایی که خانوادمون میکنن نمیکنه پس حتما ادم خوبیه درصورتی که ممکنه صدتا کار بدتر بکنه 

2706