2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والله ب نظر من تفاوت طبعی هم داشته باشن تو درجه ی گرمایی بودنشه   ی خرما گرم یکی خیییییلی گرم تر

من اهوازی ام انواع خرما رو اینجا داریم..قشنگ میبینم بعضی خرماها قشنگ بعدش داغ میکنم  

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2740
چجوری میشه تشخیص داد ؟ اگر اسمشون و بلدی بهم بگو عسلم

خب زیادن گلم باید اسماشونو بلد باشی تا طبعشونو یاد بگیری 

مثلا کبکاب داریم.زاهدی.سعمران.گنطار.برهی 

از بین اینا مثلا سعمران گرم و خشکه...از این خرماها دیدی که یکم خشک و خیلی شیرین و حالت آدامسی هستن؟؟از اینان 

حالا زاهدی ..اینقد بزرگه و خوشمزه س خدا میدونه...یدونه بذاری دهنت قشنگگگگگ آب میشه...این دیگه معلومه تره

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
خب زیادن گلم باید اسماشونو بلد باشی تا طبعشونو یاد بگیری  مثلا کبکاب داریم.زاهدی.سعمران.گنطار. ...

ببخشید دومی منظورم برهی هست

اره بعضیاشون طبع گرمشون بالاس محض خوردن جوش میزنه صورت 

بعضیا یکم خنثی هستن حتی بعضیا شیرینیشونم کمتره

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2706