2737
2734
عنوان

هر کی میبینه تاپیکمو بیاد

89 بازدید | 24 پست

بچه ها من ۱۹ سالمه میرم کارخونه صندل باید اجسام سنگینو بلند کنم و مدام سرپا وایستم و کار کنم

تو روحیاتم تاثیر خوبی نمیزاره چون همکارامو دوست ندارم

از اونورم چون اجسام سنگین بلند میکنم همش میترسم مشکلی برای رحمم یا مثانم پیش بیاد

به پول هم احتیاج دارم

استخاره هم میگیرم میگه نرو

ولی خب حقوقش خوبه و میخوام برم

موندم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خیلی سخته بلند کردن

هزارتا مریضی میاره

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
واقعا خیلی سخته بلند کردن هزارتا مریضی میاره

اره بابت این موضوع واقعا ناراحت و کلافم

خیلی زندگیرسخت شده

حتی دیگه کارای مردونرو هم باید خانما کنن تا پول در بیارن و بتونن زندگی بچرخونن

2740
اره بابت این موضوع واقعا ناراحت و کلافم خیلی زندگیرسخت شده حتی دیگه کارای مردونرو هم باید خانما کن ...

من خودم اتفاقا اینکارو میکنم

اتفاقا جز زناییم ک استقلال دازم تو این زمینه ها

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خب وقتی استخاره گرفتی بد اومده نرو

من یکی از دوستام شرایطش مث تو بود و به استخاره توجه نکرد اونم پول لازم بود ، اما بعد مدتی ببخشیدا ولی جد و آبادش اومد جلو چشمش و چنددد برابر سختی کشید. هر روز زنگ میزد و فقط گریه میکرد

2706