2737
2734
عنوان

نظرتون راجب عشق بچگی چیه؟

465 بازدید | 55 پست

پسر داییم از بچگی میگفت دوسم داره 

الان ۱۹ سالشه من۱ سالو نیم ازش کوچیکترم 

از همون بچگی اگه کسی چیزی بهم میگفت پشتم درمیومد حتا اگه مامانش بود 

حواسش بهم بود.... 

نگاش رفتاراش اصن همچیش... 

بعداون فک میکرد من خیلی دختر خوبیم رل ندارم هیچ کار اشتباهی تو زندگیم انجام ندادم خیلی اسب پذیرم... 

بعد از خوشم نمیاد تا این حد که تو روش بهش میگفتم ازت متنفرم  ولی اون ی لبخند میزد و تو چشمام خیر میشدو هیچی نمیگفت از پیشم میرفت 

هستید بقیشو بزارم؟ 

ار

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

بعد من سعی کردم که اون فک کنه من رل دارمو اینا 

حتا اومد واضح ازم پرسید که رل دارم یا ندارم 

من گفتم نه

ولی خوب رفتارام استوریام پروفم... اینا همش نشون میداد که دارم  

بعد خلاصه گزشتو گزشت یه چندماهی تا هفته ی پیش سه بار پشت سر هم همو دیدیم روز اولو دوم خیلی جلو خودشو میگرفت نگام نکنه ولی خب خیلی ملوم بود 

روز سوم اینقد رفتارش سرد شد اصن نزدیکم نیومد نگام نکرد  

حس میکنم ناراحته 

یا میخاد فراموشم کنه 

خلاصه من دلم براش تنگه خیلی خاستم به خودم بقبولونم که دوسش ندارم 

ولی نشد 

الان بنظرتون دوسم داشت اصن یا هیجاناتش بود 

اصن چرا نیومد هیچوقت بهم بگه دوسم داره درسته من روی خوش بهش نشون نمیدادم ولی بازم.. 

الان برم نزدیکش؟ 

فراموشش کنم؟ 

اصن برم نزدیکش چجوری؟ بهش پیام بدم؟ چون نمیبینمش با وجودی که تو یه شهریم 

بعد من سعی کردم که اون فک کنه من رل دارمو اینا  حتا اومد واضح ازم پرسید که رل دارم یا ندارم ...

عزیزم خب تر زدی تو احساساتش انتطار داری بیاد بگه با اینکه رل داریو و بهم تا الان محل ندادی باز من ولت نمیکنم؟ ادم نیست مگه

بعد من سعی کردم که اون فک کنه من رل دارمو اینا  حتا اومد واضح ازم پرسید که رل دارم یا ندارم ...

به مسئله روانشناسی هست که اگه یک نفر که ازش خوشت نمیاد خیلی بهت محبت کنه بعد یکدفعه سرد بشه ناخودآگاه میخوای مثل قبل از طرف اون شخص تایید بشی برای همین ایندفعه تو دنبالش میری 

حواست باشه برای این نباشه

2706