2737
2739

خیلی شدیده؟

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

همسرم تجربشو داره😁🤣🤕

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی شدیده؟

نه 

شاید افسرده نیست 

غر میزنه ، همش غمگینه ، میگه هیچی خوشحالش نمیکنه 

انقدر عصبیم که میگم افسردس

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2731
نه  شاید افسرده نیست  غر میزنه ، همش غمگینه ، میگه هیچی خوشحالش نمیکنه  انقدر عصبی ...

چون هست 

خیلی اذیت شده 

من میفهمم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
چون هست  خیلی اذیت شده  من میفهمم

دیوونم کرده 🫠 منی که انقدر صبور بودم دلم میخواد بزنمش اصلا 

پیش روانشناس میره تشخیص افسردگی نزده 

روزش خوبه و خوشحال شبش داغون

دیوونم کرده 🫠 منی که انقدر صبور بودم دلم میخواد بزنمش اصلا  پیش روانشناس میره تشخیص افسردگی ن ...

ای بابا

شاید ب مرور درست شک قطعا میش

انشالله ک نیست 

شاید ی موضوعی خیلی اذیتش کرده

یا ی غمیه ک دوباره توش سر باز کرده

ای بابا شاید ب مرور درست شک قطعا میش انشالله ک نیست  شاید ی موضوعی خیلی اذیتش کرده یا ی غمی ...

باورت میشه همینارو بهش گفتم ولی چرت و پرت تحویل میده؟ خودش نمیخواد اوضاع بهتر بشه 🥲 

عزیزم شما توی اون دوران چه حرفایی از همسرت کمکت میکرد؟

متاسفانه هیچ کمکی ب بهبودم نمیکنه و تو اون تایمی ک حالم بد میشه کلی باحرف و رفتارش حالمو بدتر میکنه.

تو اون تایم بهتره مراقب حرفات باشی.

باهاش همدردی کنی.

اگر ورزش کنه حالش بهتر میشه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
چطور تحمل کردی 🫠 اگه نامزدت بود بهش فرصت میدادی؟

وآقا سخته باید صبر زیاد و گوش شنوا داشته باشی آدمایی که واقعا افسرده هستن نیاز دارن یکی بهشون انگیزه بده کمکشون کنه که از اون سیاهی بیان بیرون 

اگر خودش میخاد که کمکش کنی تا بتونه پاشه و به زندگی برگرده آره چرا فرصت ندم افسردگی باهیچ دارو و مشاوره ایی درمان نمیشه اگه خودت به خودت کمک نکنی

متاسفانه هیچ کمکی ب بهبودم نمیکنه و تو اون تایمی ک حالم بد میشه کلی باحرف و رفتارش حالمو بدتر میکنه. ...

نمیدونم شما چطوری بودی ولی بهم میگه هیچی توی زندگی خوشحالش نمیکنه 

با من همش سرده شاید هفته ای یه روزش مهربون و خوبه 

همش بی تکلیفه 

نامزدمه و دارم کم کم نگران میشم روی همچین ادمی حساب کردم واسه آیندم 

بهش هم میگم راهنماییش میکنم باهام بد حرف میزنه 

وآقا سخته باید صبر زیاد و گوش شنوا داشته باشی آدمایی که واقعا افسرده هستن نیاز دارن یکی بهشون انگیزه ...

دو سال هست که باهمیم 

و من اوایل خیلی امید داشتم اما روز به روز بدتر میشه 

یه دوره خوبه اما دوباره بدتر 

خب وقتی خودش نمیخواد من دیگه چی کار کنم ☹️ همش هم میگه سرد شده از من 

انگار این مدت همه چیز کشک بوده 

2706