2737
2734
عنوان

3تا پسر

151 بازدید | 14 پست

همزمان اومدن میگن میخامت! من هیچکدومو نمیخام اما چون حسشونو صادقانه بیان کردن دوست دارم یجوری قانعشون کنم دلشون نشکنه چی بگم؟ 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خوب تو هم صادقانه حس خودت رو بگو و بگو معیارهامون یکی نیست و دلیلی ندارد ترحم کنی بهشون چون بدتر فقط بگو معیارهام و...فرق داره ،و خیلی ممنون که این احساس رو به من دارید ولی معیار هامون سازگار نیست.

یه پسر مذهبی متعال، که چارچوب و خط قرمز داره ، و عاشق گردش هست. (واسه اهدافت بجنگ حتی اگه بهش نرسی)
2740

و هیچ وقت اگه دوست نداریشون جوری رفتار نکن که فکر کنن ممکنه نظرت تغییر کنه و... صادقانه بهشون بگو ،چون واقعا این بده.

یه پسر مذهبی متعال، که چارچوب و خط قرمز داره ، و عاشق گردش هست. (واسه اهدافت بجنگ حتی اگه بهش نرسی)
خوب تو هم صادقانه حس خودت رو بگو و بگو معیارهامون یکی نیست و دلیلی ندارد ترحم کنی بهشون چون بدتر فقط ...

دوتاشون ریلکس دارن اما یکیشون خیلی التماس میکنه موندم چجوری قانعش کنم

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
دوتاشون ریلکس دارن اما یکیشون خیلی التماس میکنه موندم چجوری قانعش کنم

قرار نیست تو قانعش کنی با اینکه خودم سه پسرم میگم منطقی بهش توضیح بده و جوری رفتار نکن که حس کنه با التماس و به مرور زمان اوکی میشی،اینجوری باعث میشه هم خودت آسیب نبینی هم به اون آسیب کمتری بزنی☺️

قرار نیست تو قانعش کنی با اینکه خودم سه پسرم میگم منطقی بهش توضیح بده و جوری رفتار نکن که حس کنه با ...

من آسیب نمیبینم جون ظرفیتم بالاس اون طرف خیلی التماس و اصرار میکنه و امشب حالش بد بود واسه همین میگه باید دلیل بیاری که قانع بشم بخاطر فلان چیز نمیای تو رابطه 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
من آسیب نمیبینم جون ظرفیتم بالاس اون طرف خیلی التماس و اصرار میکنه و امشب حالش بد بود واسه همین میگه ...

منظورم اینه وقتی جوری جواب ندید که طرف کلا بیخیال بشه باعث آسیب خودتون هم میشه چون اون سعی می‌کنه شما رو قانع کنه پس قشنگ توضیح بدید دلیلش رو و بگید نمی‌تونید ،اون حس گریه و ...هم روزای اولش سخته با اینکه اگه واقعا دوستت داشته باشه هیچ وقت فراموش نمیکنه ولی خوب کم کم به نبودت عادت می‌کنه و به فکر زندگی خودش میشه☺️

2706