2733
2734
عنوان

به دادم برسین😭از فکر پارگی کیسه اب خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 67 پست
من هفته ۳۵ کیسه ابم پاره شد و امسال میره مدرسه ، نگران نباش سوره انبیا بخون

ممنون عزیزم .این سوره برای چی خوبه؟

خیر از بچت ببینی

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
من ساعت چهار عصر کیسه آ بم ترکید فکر می کردم همین الان بچه ام خفه میشه شب ساعت  ۲۵دقیقه از ۱۲گذ ...

عزیزم خداحفظش کنه اسی هم طبیعیه استرس داره ولی خدا بزرگه 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخر چی شد ؟به سلامتی فارغ شدین؟چند هفته؟

توکل بخدا کن گلم 

من کرونا گرفتم اون زمان. سرفه سدید، با هر سرفه کل بدنم تکون میخورد ، هی میگفتم نکنه تکون نخوره بعضی روزا تکون نمی‌خورد میرفتم چک میکردم همش، بعدش که افتادم به خونریزی شدید ، و تا آخر بارداری شیاف مصرف میکردم ، خلاصه همش استرس داشتم . دایی عزیزم سرطان گرفت فشار روحی شدیدی داشتم. 

استرس دور کن دعا و صلوات بفرست، خدا برات حفظش مبکنه

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
خب چرا پاره بشه درد داری یا چی؟

زیر دلم هی داره ضربه میزنه و هی دست شویی دارم 

یهو وسواس گرفتم

درد اونجوری ندارم 

ولی تکونش به پایین دلم زیاد شد یهو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
2731
ممنون عزیزم .این سوره برای چی خوبه؟ خیر از بچت ببینی

صالح شدن فرزند ، قربونت بگو بچه هات ، همچنین شما راحت و با عافیت زایمان کنی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اره میدوونم پاره هم بسه تا ۲۴ ساعت وقت هست من نگران اینم چون هفتم کمه پاره بشه و بچه کامل نباسه و ن ...

اگر خدا بخواد میمونه چه تو بخوای چه نخوای 

از سال ۹۷ کاربر اینجام گاهی ترکوندنم😫گاهی خودم ترکیدم😆نی نی سایت و بچه های اینجا رو خیلی دوست دارم😘
توکل بخدا کن گلم  من کرونا گرفتم اون زمان. سرفه سدید، با هر سرفه کل بدنم تکون میخورد ، هی میگف ...

ان شا الله توکل با خدا 

خدا فقط نگه دار همه بچه ها باشه 

منم یه دو هفته دیگه نگهش داره تا بچم کامل باشه 

نگفتی اخر بچت موند یا؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دعا میکنی برام اجی؟اخه تو همین نی نی سایت خوندم تو ۳۴ هفته هم بچشون نمونده  دست خودم نیست واقع ...

عزیزم اون عمرش به دنیا باقی نبوده ، قرار نیست دور از جون این اتفاق برای شما هم رقم بخوره 

من دیدم بچه ۲۸هفته اش بوده دنیا اومده الآنم سالم و سر و مر و گنده اس

میدونستی این فکار و استرست بد تر از پاره شدن کیسه آب ضرر میرسونه به بچت؟

😔😔😔😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طبیعیه گلی ‌.استرس برات سمه سعی کن بخوابی

ممنون عزیزم 

دعا میکنی برام 

یه صلوات برا ارامشم اگه دوست داشتی بفرست انرژی مثبت بگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اون عمرش به دنیا باقی نبوده ، قرار نیست دور از جون این اتفاق برای شما هم رقم بخوره  من د ...

اووف 

اره حق با شماست 

بچه من باید بمونه و سالم و به موقع به دنیا بیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706