2737
2734
عنوان

منظور خانواده همسرم چیه ؟؟

135 بازدید | 3 پست

جاریم بچه دنیا آورده هرشب هرشب میرن خونش و جلو من مثلا میخوان بگن ما با محبتیم و تعریف میکنن از دورهمی هاشون اما از طرفی خانواده جاریم یه شب اومدن خونه دخترشون بخوابن مادر شوهرم الم شنگه راه انداخت خودش و بد گرفت برادر شوهرم و پر کرد و طبق معمول اونم رفت زنش و ناراحت کنه ... یا دیدم جلو خودم تیکه بارش می‌کنن والا نمی‌دونم چی این خانواده رو باور کنم مامانم همش میگه اونا عمدا انقد خونه اون بیچاره میرن که دخالت کنن تو زندگیش و بگن ما همه کاره ایم چون شوهرش طرف ایناس و زنش و کم محل میکنه  بنظرتون اینجوریه ؟  اخه میخوام خودم زرنگ شم فردا روز رفتم سر خونه زندگیم بدونم رفت و آمد کنم یا نه با اینا 

اگر میخوای زرنگ بشی به این صحبتهایی که مادرت می‌کنه توجه نکن بذار رو حساب دلسوزیش اما جدی نگیر 

من الان متوجه نشدم اصلا عزیزم … من سوالم اینه با این مدل خانواده چطور رفتار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان متوجه نشدم اصلا عزیزم … من سوالم اینه با این مدل خانواده چطور رفتار کنم 

نوشتی مادرم اینجوری میگه به نظر شما اینجوریه ؟ منم گفتم صحبتهای مادرتو جدی نگیر 

دختری که هنوز نرفته خونه شوهرش نباید چنین ذهنیت منفی براش ایجاد بشه و با یه ذهن منفی بره جلو 

بعدشم شما نوشتی می‌خوام ببینم با اینا رفت و آمد کنم یا نه ؟!؟ 

زندگی متاهلی خیلی فراتر از این صحبتهاست. خیلی خیلی زیاد . مگه میتونی به عنوان تازه عروس باهاشون رفت و آمد  نداشته باشی 

فکر کردی چه مشکلاتی می‌تونه برات ایجاد کنه 

بعدشم صورت مسئله رو پاک نکن 

سیاست و زرنگی اونه که رگ‌ خوابشونو بدست بیاری وگرنه کات کردن که هنر نیست .

فردا روز ممکنه هزار اتفاق بیفته اینجوری نیست که بخوای از الان پیشگیری کنی 

با ذهن مثبت برو جلو و بگو قراره منو خیلی دوست داشته باشن 

وای از دست این مادر شوهرا که هنوز طرف نرفته سر خونه زندگیش هول و ولا افتاده به جونش ....

2731