2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه هیچکدوم راضی نیستن چند تاشون مهاجرت کردن چند تا هم استعفا دادن بقیه هم همه اش در حال ناله کردن

میگم چرا همه پرستارا پشیمونن ؟ مگه ساعت کاریشون بیشتر از بقیه کارمندا هست؟ یا جریانش چیه

راضی نیستن. فشار کاریشون بالاست همش شیفت. مریضام که همه طلبکارن ازشون. همش اعصابشونو خرد میکنن. اونوقت در ازای اینهمه زحمت حقوق خوبم نمیدن به بندگان خدا

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
اکثرا راضی نیستن میگن معلمی بهتره یه خانوم پرستار که حقوقشو میدونم  ۱۸ تومن میگیره به نظر من که ...

ادم بره ارایشگر بشه بیشتر در میاره تازه کلی هم بهت احترام میذارن. اما از کادر درمان همه طلبکارن تو ایران 

2740
میگم چرا همه پرستارا پشیمونن ؟ مگه ساعت کاریشون بیشتر از بقیه کارمندا هست؟ یا جریانش چیه

شیفتاشون سنگینه از همه مریضام حرف میشنون و اعصاب خردیه کلا 

حقوقاشونم دیر به دیر میدن و حقوقشون در ازای زحواتشون کمه واقعا

برا همینم درحال مهاجرت هستن خیلی هاشون

ادم بره ارایشگر بشه بیشتر در میاره تازه کلی هم بهت احترام میذارن. اما از کادر درمان همه طلبکارن تو ا ...

نمیتونم خیلی دقیق نظر بدم یکی از نزدیکام کادر درمانه ولی خب من تو محیطش نیستم فقط از دور میبینم می‌دونم اکثرا مهاجرت میکنن یا ترجیح میدن معلم باشن و کارشونم اکثرا نوشتم گزارش 

من خودم از بس اذیتم کردن سرکلاژ شدم  خدا ازشون نگذره  اصلا براشون اهمیت نداره مرخصی ها هم ...

ععع من مثلا میخواستم پرستاری بخونم . یعنی نخونم ؟ البته هنوز کنکور ندادم ها . اونم سراسری ن . ازاد اونم ب زور نمیدونم ک . بنظرت ینی ارزششو نداره . 

2706