2737
2734

سلام یه پسر 18ماهه دارم یکسالگی تو فرم بهداشت متوجه شدم باید اشاره داشته باشه و بله و خیر رو با سر بگه.

ولی این دوتا کارو نمیکرد 

اما بهداشت گفت چون بقیه اش نرماله مهم نیست و چیزی نگفتن.

سه ماه بعدش یه روز بیدار شدم دیدم پسرم رفته رو سرامیک دراز کشیده دستاشو میکشه به سرامیکا و اونجا نگران شدم و تو نت سرچ کردم 

دیدم یکی نوشته بچه من اتیسم داره میره میخوابه رو سرامیک .

دیگه اضطراب و استرس من شروع شد و تا مرز جنون رفتم.شروع کردم صدای حیوانات و اعضای بدن و اینارو باهاش کار کردم

یاد گرفت 

اشاره هم با انگشت اشاره حدود هفده ماهگی شروع کرد انجام داد خود به خود.قبلش با کل دست میکرد 

حالا مشکلم اینه که بله و خیر رو نه با سر نه با زبون نمیگه و منو صدا نمیزنه 

صدا کردن شده صدام کنه ولی نه زیاد 

و اینکه بهش میگم این کفش کیه نمیگه مال منه بلد نیست 

دارم آب میشم موهام همه سفید شدن بچه اولمه و همین یه پسرو دارم زندگی برام پوچ شده مرگ برام عروسیه بارها تصمیم گرفتم خودکشی کنم باورم نمیشه خدا باهام همچین کاری کرده باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

الان چند وقتشه ؟؟؟

اصلا دکتر بردی ؟؟؟تشخیص دکتر بوده؟؟؟

شاید خودت الکی حساس شدی ...من دخترم ۳ سال و نیمه است شاید باورت نشه تازه یکم جملات کوتاه میگه ...منم ب شدت استرس دارم ...البته بقیه چیزها رو تکرار میکنه ...درکش خوبه ...باهوشه 

..ارتباط میگیره 

عزیزم به نظرم زیادی حساسی 

والا دختر منم ۱۴ ماهش فقط بابا رو‌بلده اصلا به اچتیسم اینا فکر هم نمکنم منظورت از اشاره رو هم متوجه نشدم 

دختر منم اشاره نمیکنه فقط اگه چیزی بخواد میره اونجا گریه میکنه 

میشه برای سلامتی دخمل نازم  یه صلوات بفرستید 🌺🥺همه چیز را مدیون حضرت علی اصغر شش ماه امام حسینم😭خداااااا شکرت بابت همه چیز ،خیلی دوست دارم  🤲
2740
نداشتن اشاره با انگشت اشاره  صدا نکردن پدر مادر  و بله و خیر نگفتن از علائم اتیسمه متاسف ...

نبردیش ببینی پزشک چی میگه

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁

عزیزم چرا این کارو با خودت میکنی 

من نمیدونم روحیاتت چجوریه و قطعا همه آدما مثل هم نیستن 

ولی خودتو نباز 

اون بچه به جز تو دیگه کسیو نداره اینقد نگرانش باشه 

به فکر خودت باش یکم 

اینجوری که خودتو اذیت میکنی آرزوی مرگ میکنی واقعا درست نیست 

با متخصص حرف بزن ایشالا که درست میشه همه چی 

2706