2733
2734

سلام 

اوایل رابطمون بایک کلیپ احساساتشو بهم اعتراف کردوقتی کات کردیم بعدیه مدت هرروز اون کلیپوآرشیو میکرددوباره پست میکردبعد۸ماه من طاقت نیوردم دیروز پیام دادم فقط اسمشوتوچت صدازدم واونم سین زدجواب ندادولی ازصبح هی اون پست پست میکنه آرشیومیکنه دلیلش چیه بنظرتون اینم بگم مغروره یکم رک نمیادبگه چیزیو واینکه باشخصیته وتاحالارفتارزننده وبچه گانه نداشته براهمین گیج شدم دلیل این رفتارش چیه ممنون میشم نظراتتونومطرح کنیدباتشکر🙏

شاید دوست داره

شاید داره بازیت میده

شاید میخواد تو به حرف بیای

کات کردی دیگه باید آنفالوش میکردی

شاید میخواد برگردی

شایدم اذیتت کنه

بنظر من مردی که نیاد ناز بکشه و حرف نزنه مغرور باشه واسم خوب نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
چرا کات کردی پس؟

سررفیقش که گفت مامانش میخوادایشونو بایه دختردیگه شیب کنه بعدرلمم گفت توچرابه حرف اون گوش دادی دعوامون شدبیخیالم شدازهمه جابلاکم کردبعدبرااینکه حرصم بده استوری تولدشوکه یه دخترباقلب قرمزتبریک گفته بودریپ زد

سررفیقش که گفت مامانش میخوادایشونو بایه دختردیگه شیب کنه بعدرلمم گفت توچرابه حرف اون گوش دادی دعوامو ...

خیلی بهت بی احترامی کرده ازشتو اورده پایین نباید بلاک میکرد

وقتی بی ارزش باهات رفتار میکنه لیاقت داره؟

یه نصیحت به عنوان خواهر بزرگتر بهت میکنم هیچ وقت دنبال مرد جماعت راه نیفت اون اگه بخادت به هر دری می ...

ممنونم عزیزم اره حق باشماست عقلانیش هم همینه ولی دلم خونه ازدوریش کاش میشد بهم برگردیم

2706