2733
2739

دختر شخصیت اصلی فیلم نفر اول ریاضی میشه بورس بهش میدن ولی نمیره کار می‌کنه پول جمع می‌کنه صورتش رو عمل می‌کنه و یه شوهر پولدار می‌کنه و زندگی شاهانه برای خودش میسازه

من سوالم اینه واقعا صورت اینقدر تو ازدواج مهم ؟؟؟؟

و اینکه بین دو راهی درس و پول کدوم رو انتخاب میکنید !؟؟؟

ظاهر مهم هست ولی این داستانی که شما گفتین ابلهانه هست

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من میبینم گلم با دقت نگا کن اگ میخوای الگو برداری کنی

ببین اول زیبایی ولی در کنارش این خودشو ثروتمند جا زده و با تحصیلات عالیه و خانواده گوری سطح بالا 

و بشدت باهشوه ک اینارو ردیف کرده لو نره 

و چیزی بگم کنار زیبایی جذابیت مهم تره 

خیلیا خوشگلن اما جذاب نیسان خیلیا هم خوشگل نیسان اما جذابن حالا این شبنم هردوش رو داره و باهوشه

2740
طرز صحبت شما هم بیشعورانه است

چقدر بی ادبی میگم داستان مسخرست اونی که بورسیه شده کلی قطعا  تلاش کرده پس نمیاد آیندش رو تباه کنه

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

بله همونطور که خیلی از خانم ها ازجمله خودم ظاهر براشون مهمه نمیشه گفت برای آقایون مهم نیست چون هست  بزای بیشترشون درس 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
من میبینم گلم با دقت نگا کن اگ میخوای الگو برداری کنی ببین اول زیبایی ولی در کنارش این خودشو ثروتمن ...

ولی به نظرم انتخاب هوشمندانه ای کرده اگه می‌رفت دنبال درس به جای معمولی می‌رسید 

مثل خیلی از ماها که الکی رفتیم لیسانس گرفتیم به درد هیچی ام نمیخوره 

کاش اون چهار سال رو یه مهارت یاد می‌گرفتیم 

چقدر بی ادبی میگم داستان مسخرست اونی که بورسیه شده کلی قطعا  تلاش کرده پس نمیاد آیندش رو تباه ک ...

اتفاقا چون باهوش بوده اون مسیر رو انتخاب کرده و آینده خودش و بچه هاشو ساخته 

ولی به نظرم انتخاب هوشمندانه ای کرده اگه می‌رفت دنبال درس به جای معمولی می‌رسید  مثل خیلی از م ...

خب اگه میرفت دنبال درس هم احتمالش بالا بود ک بازم با فرد ثروتمند و موفق ازدواج کنه چون جای تاپی بورسیه بود

ولی کلا زن جذابی من هرچی تکرار داره میبینم فقط محو قیافه و اندام خیلیی نازه بینی عمل کرده اما خیلی تغییر کرده 

اتفاقا چون باهوش بوده اون مسیر رو انتخاب کرده و آینده خودش و بچه هاشو ساخته 

ندیدم سریال رو ولی درمورد سوالات آره قیافه مهم هست

2706