2737
2739
عنوان

خسته از زنذگی

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 26 پست
ن چیزی نگفت 

دقیقا زمانایی که من راحتم قلم درد میگره و دستم 

اینا بخور 

من دیشب از هر کدوم دو قاشق مربا خوری دم کردم خیلی خوب بود . امروز صبح از هر کدوم یک قاشق دم کردم اثرش خفیف تر شد .

اینم پنج گیاه معجزه گر

علف چای - اکلیل کوهی - گل ساعتی - استوخودوس - سنبل الطیب

بیش از 50 گیاه آرامبخش و ضدافسردگی وجود دارد که مهمترین آنها گل ساعتی، سنبل الطیب، اکلیل کوهی یا رزماری و استخدوس است. وی گفت: یکی از مهمترین گیاهان ضد افسردگی علف چای نام دارد که در جمع گیاهان ایرانی وجود دارد و کشت آن در برخی از مناطق شمال ایران انجام می شود. عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: از علف چای برای افسردگی، ترس، دلهره، عدم تمرکز، بدخوابی، بیخوابی استفاده می شود. سومقی گفت: از علف چای برای کودکانی که پیش فعال هستند و افرادی که دچار وسواس و برای کاهش و از بین بردن وزوز گوش نیز مؤثر است و علف چای یکی از پرمصرف ترین داروهای است که برای افسردگی استفاده می شود.

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجا برم ی جا خوب باشه 

من رفتم پیش مجید انوشیروانی

استاد دانشگاه فردوسی هست

ازین دکترای الکی پلکی هم نیست، واقعا علمش رو داره

مخصوصا تو حوزه گوارش خیلی حاذقه

مطبش مشهده ولی من خودم چون یه مدت راهم دور بود یه وقتایی ویزیت انلاین میشدم

ویزیت آنلاینش و داروهاش یه مقداری گرون درمیاد ولی واقعا می ارزه

منم هیچ جام سالم نیست شکر خدا و هر دکتری ام رفتم و هر چکابی دادم مشکلی نبوده. حس میکنم تک تک این مشک ...

من قبل همه این دردا افسردگی شدید گرفتم چندماه دچار پانیک شدم الان بهترم اما باز روزی یبار و میگیره دیگه 

2731
همشون را دارم همش از ناراحتیه

منمممم قلبم دقیقا مثل اسی درد میکنه وقتی ناراحت بشم  معده هم سر استرس البته درد من اینا نیس امادخوب اینا اگه برسه یه خودش خوب میشن 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2740
منمممم قلبم دقیقا مثل اسی درد میکنه وقتی ناراحت بشم  معده هم سر استرس البته درد من اینا نیس اما ...

سلامتی بهترین نعمت هست که من محرومم ازش

کسانی که خانواده های مهربان و خوبی دارند

حمایت عاطفی خوبی از سمت خانواده میشن

معمولن سالم ترند