2733
2739
عنوان

امشب از فکر اینکه همسرم بی عرضه و بچه اس دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3144 بازدید | 156 پست
واقعا گرونی هست هزینه ها با درامد نمیخونه شیر بها مال زمانی بود که ارزونی بود الان دیگه این چیزا نیس ...

خب به شرطی شیربها نیست که آقا داماد خونه داشته باشه هزینه های نامزدی و عروسی رو داشته باشه،من پدرم هم کامل جهیزیه بده بدون شیربها هم من خودم نصف هزینه های عقدو عروسی رو بدم،احساس میکنم من زن گرفتم نه اون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بنظرم جدی بررسی کن و برو مشاوره

منو همسرم تقریبا هم سن ایم،من دو ماه ازش بزرگترم،به جز این مسائل مالی،ما تو مسائل دیگه هم نشکل داریم من اصلا نمیتونم بهش تکیه کنم،اصلا مثل مرد نیس،ویژگی های حمایتگرایانه ی همسر رو نداره،من برعکس خیلی توجه میکنم و سعی میکنم رعایت کنم،من همش محرم درد و دل هاشم ولی من حتی دلم نمیخاد بشینم باهاش درد و دل کنم اصلا جنبه شد نداره،اصلا بلد نیست چجوری با یه خانوم برخورد کنه،فدق العاده احساسیه ولی فقط ابراز احساسات خالی خالی به درد من نمیخوره

این طفلک که چیزی نداشته و شما هم می دونستید دیگه شیربها کرفتن ازش چی بود، خب میذاشتین با همون پول شیربها چارتا وسیله بگیره خودش که احساس بهتری هم داشته باشه، کسی که نداره انقدر مراسم برای چیه واقعا؟ یه عروسی بگیرین کافیه

کاش میتونستم برم مشاور ،به جای اینکه اینجا تاپیک بزنم،میردنم مشکلم اینجا حل نمیشه ولی داشتم دیونه میشدم میخاستم فقط یکی حرفامو گوش بده چون دارم کم میارم ،بعًی وقتا فکر میکنم من واقعا اشتباه کردم که باهاش ازدواح کردم ولی خب آدم پاک و خوبیه،ذاتش خوبه

2740
این طفلک که چیزی نداشته و شما هم می دونستید دیگه شیربها کرفتن ازش چی بود، خب میذاشتین با همون پول شی ...

آخه شیربهارو هم خودش نداده که وام گرفتیم دادیم به پدرم که نصف قسطشو من میدم

این طفلک که چیزی نداشته و شما هم می دونستید دیگه شیربها کرفتن ازش چی بود، خب میذاشتین با همون پول شی ...

چون  قبل از عقد گفته بود خانوادش حمایتش میکنن،من نمیدونستم این هیچییی نداره

آخه شیربهارو هم خودش نداده که وام گرفتیم دادیم به پدرم که نصف قسطشو من میدم

به نظر خودتون منطقیه؟ اینکه اول ازدواج که چیزی هم ندارین اگر خانواده بتونه کمک کنه وسیله بگیره چه عیبی داره؟ دیگه حداقل اون وام که تنها پس انداز اون دوتا جوونه رو نباید ازشون بگیره، 

اینجا در واقع انگار پدر شما هم کمکی نکردن فقط منت گذاشتن که جهیزبه خریدیم

من حتی گفتم شیرینی خوران نگیریم ولی مادرش اصرار میکنه داشته باشیم،خانواده من هم خب میگن باید بگیریم ولی راضی شده بودن اگه نتونستیم نگیریم

من حتی گفتم شیرینی خوران نگیریم ولی مادرش اصرار میکنه داشته باشیم،خانواده من هم خب میگن باید بگیریم ...

اصرار کنه، شما به جیب خودتون نگاه کنید، محترمانه بگید شرایط مالیش رو نداریم بگیریم حدودا انقدر هزینه میشه ولی اگر شما بتونید برامون بگیرید اتفاقا خوشحالم میشیم 

[QUOTE=338595070]به نظر خودتون منطقیه؟ اینکه اول ازدواج که چیزی هم ندارین اگر خانواده بتونه کمک کنه وسیله بگیره چه عی ...[/QUOTE 

از اول خودشون قبول کردن، بعد از عقد که حرف از پرداخت شیربها شد گفت ندارم و وام بگیریم،پدر من خیلی بیشتر از شیربها برا جهیزیه هزینه کرده،ما حتی تو شیربها هم خیلی کمتر از عرف منطقه مون قبول کردیم

2706