2733
2734

میگن بارونه ما چهارشنبه اونجاییم همه سفرم بخاطر دریا و اب تنی میریم بچم دوس داره یعنی اب الان سرده ممنون میشم بگید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

از. من ب تو نصیحت بچت و دریا نبر نه الان نه تابستون ..اب خیلی الودست.

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
از. من ب تو نصیحت بچت و دریا نبر نه الان نه تابستون ..اب خیلی الودست.

چمخاله رفیتن خیلی تمیز بود و خلوت من برا سردی اب میگم  یعنس بارون نیاد ممکنه اب گرم بشه وسطای ظهر ساعتای دوازده و یک 

2740
عزیزم شوهر ک اینچیزا حالیش نیست من مشکلم سردی ابه 

شوهرت چکارست تو مادرش نیستی مگه؟ من دخترم تابستون تو دریا شنا کرد الان مشکل گوارشی پیدا کرده متاسفانه ،مراقبش باش

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
شوهرت چکارست تو مادرش نیستی مگه؟ من دخترم تابستون تو دریا شنا کرد الان مشکل گوارشی پیدا کرده متاسفان ...

جدی میگی چ مشکلی عزیزم والع شوهرم اصلا انگار من نامادریشم و بچمم خیلی زبون نفهم بار اومدت اصلا نمیتونم چیزس بگم هردو دعدام میکنن

جدی میگی چ مشکلی عزیزم والع شوهرم اصلا انگار من نامادریشم و بچمم خیلی زبون نفهم بار اومدت اصلا نمیتو ...

چی بگم … التهاب روده