2733
2739
عنوان

چقدر پیگیر ادما هستین

211 بازدید | 15 پست

من یهو به خودم میام میبینم شماره و فیس بوک و فامیل و  دوست پسر صد سال قبل همسایمون رو هم پیدا کردم 

میخوام ببینم بقیه هم اینجورین یا من انقدر بیکار و بی مصرفم؟

راستش خدا منو ببخشه  من اونقدر هر روز شماره  از مخاطبین حذف میکنم که  هر کی زنگ میزنه نمیدونم کیه   

به جز افراد خیلی نزدیک اونم فقط اینستا  استوری کسی رو نمی بینم .

...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو رو خدا اینطور نباشید زن داداش من این مدلیه، بخاطر همین میخوام با برادرم کلا قطع رابطه کنم. اول پی ...

نه من فقط پیگیری میکنم 🤣

بعضی وقتا میگم خوشبحال ادما که انقدر پیگیرشونم کاش یکی پیگیر من بود مثه یه کتاب منو دنبال میکرد 

2731
تو دیگه از اون ور بوم افتادی  چرا مخاطبینت رو حذف میکنی

کلا از شلوغی بیخودی چه واقعی چه مجازی اذیت میشم .مثلا افرادی سال و ماه زنگ‌‌نمیزنن  یا من کاری باهاشون ندارم خب برای چی شماره ش  توی گوشیم باشه . ولی مثلا همونا چند وقت یادم میفتن  منم نمیدونم کی هستن    گاهی می بینن جواب نمیدم پیام میدن خودشونو معرفی میکنن که اغلب پاک میکنم .

...
2740
نه من فقط پیگیری میکنم 🤣 بعضی وقتا میگم خوشبحال ادما که انقدر پیگیرشونم کاش یکی پیگیر من بود مثه ی ...

منم دقیقا مثل توام جدو اباد دوستامو تو اینستا فالو نگا میکنم

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 
2706