2733
2739
عنوان

بچه زیر 2سال دارید؟

191 بازدید | 27 پست

خودش میخوابه؟چ مدلی؟

والا خودشون نخوابن بهتره

دختر من اینقد حرف میزنه تا بخوابه 

حرفای نامفهوم 

امشب سردرد داشتم الان دارم میمیمرم از درد

از ۱۲داره حرف میزنه

قبلا میزاشتم رو پام که بهتر بود😭

۱۸ماهشه چ کنم دارم بیهوش میشم از خواب

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقد شیر میخوره 

حرف میزنه 

دالی بازی میکنه تا اخر از خستگی و اینکه تاریکه و همه مثلا خوابن خوابش میبره

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
2731

براش لالایی میذارم

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
2740
برقارو خاموش کن خودتو بزن بخواب

خاموشه فایده نداره تو تاریکی بیشتر نطقش باز میشه

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!

بچه من مشابه بچه کاربر پانداخسته

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏

وا18 ماهه ک خیلی بچس واس خودش خابیدن

من تا2 سالگی بچه هامو باشیردادن میخابوندم ینی آخرشب شیرمیدادم درحین شیردهی خابشون میبرد

بعداز2 سالگی هم ک دیگه ازشیرگرفتم میذاشتم رو پام تکون میدادم آروم میخابیدن

از3 سالگی ب بعد هم دیگه باید جاشو بندازی نازونوازشش کنی ک خودش مستقل خابیدن رو یاد بگیره

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

اول شیر میخوره کااااامل که سینه هامو خالی کرد تهش چیزی نموند شروع می‌کنه گریه های الکی و خاروندن صورت و چشماش به صورت خیلییی شدید 

درحدی که انگار میخاد گوشاشو بکنه🥲

بعد می‌اندازم روپام سانتریفیوژ میکنم تا می‌خوابه😂

اگرم بداخلاق باشه که گریییییه می‌کنه باید بغل کنیم راه ببریم 

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706