2733
2734
عنوان

رابط ...........

184 بازدید | 21 پست

دلم گرفته خیلی زیاد

داشتم دنبال یه متن عاشقانه میگشتم ک براش بفرسم با چه ذوقی گفتم رابطمون خیلی سرد شده شاید خوشحال بشه یه دفعه بیشعور بدون هیچ مقدمی شب بخیر گفت دلم گرفت منم جواب شب بخیرشو گفتم تازگیا هیچیو به روم نمیاره 

چیکار کنم رابطمون درست بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا خیلی هر موقع میگفتم یه جام درد میکنه کلی نگران میشد امشب گفتم کمرم درد گرفته بهم گفت تو همیشه ...

الهی خیلی سخته

من بخاطره یه سری مشکلات بهش بی توجه شدم الان اونم اینجور شده بمیرم براش میدونم دلش ازم پر

الهی خیلی سخته من بخاطره یه سری مشکلات بهش بی توجه شدم الان اونم اینجور شده بمیرم براش میدونم دلش ا ...

.

منم بیخیال شدم دیگ خسته شدم از بس محبت کردم و با بی توجهی جوابمو داد

من چیکار کنم خوب بشه 

ببین فعلا محبت کن خب این خیلی جواب میده من پارتنرم پدرش فوت کرد از لحاظ روحی داغون بود منم اوایل گیر میدادم بعدش کلی محبت کردم و... 

هر چند که بی توجهی میکرد حوصلمو نداشت ول الان نسبت به اون روزا خیلی بهتر شده 

2740
دروغگو چرا عذاب وجدان؟! 

بهش ک بی توجه شدم مثل بچه ها شده بود مظلوم هرچی میگفتم میگفت چشم  

بعد هی میامد میگفت سرما خوردم حالم خوب نیس یا تصادف کردم به دورغ ک من نگرانش بشم نازشو بکشم 

دلم براش کبابه خدا منو مرگ بده

بهش ک بی توجه شدم مثل بچه ها شده بود مظلوم هرچی میگفتم میگفت چشم   بعد هی میامد میگفت سرما خور ...

ببین فقط محبت میتونه همه چیزو درست کنه 

برای من به جایی رسید ک ازش متنفر شده بودم نمیتونستم بهش پیام بدم

2706