2733
2739

سلام شب همگی بخیر 

خانما تورو خدا کمکم کنید نیاز به راهنمایی دارم با شوهرم دعوام شده اصولا شوهرم ادم ارومیه ولی چند وقت سر چیزای بیخود باهم دعوامون میشه درصورتی که تا چند ماه پیش اینجور نبودیم مثلا دیشب رفتیم بیرون گفتم هوس اب هویج بستنی کردم همه چیزو خریدیم البته با پول من و رفتیم خونه اب هویجو گرفتیم زد فوتبال چهار شبه ما پشت سر هم میزد فوتبال کاملم نگاه نمیکرد تلوزیون خاموش میکرد و میگفت بریم بخوابیم دیشب گفتم بابا بسه چقد فوتبال میبینی مام ادمیم بزن یه شبکه دیگه یه چند بار گفتم اهمیت نداد منم ناراحت شدم رفتم تلوزیونو خاموش کردم اقام قهر کرد اب هویج نخورد گفت نمیخوام رفت رو تخت با گوشی فوتبالو دید رفتم بهش گفتم دوبار بیا نیومد منم عصبی شدم خودم و پسرم اب هویجو خوردیم بقیشو ریختم الان از غزوب اومده اون تو لاک خودشه منم همین طور  من یه مدت دوره افسردگی شدیدی پشت سر گذاشتم که فوبیای از دست دادن همسرمو داشتم حالا هر سری دعوامون میشه دست میزاره رو نقطه ضعفم نمیدونید چه زجری میکشم خسته شدم هربار دعوا میکنید یبار نشد معذرت خواهی کنه همیشه من پیش قدم شدم صبحم تو پبام بحثمون شد میگفت تو بی تربیتی رفتی تلوزیون خاموش کردی در صورتی که خودش چهار شب این کارو کرد و من هیچی نگفتم بهش کلافه شدم 😭البته سر این موضوع اینقد ناراحت نیستم کلا خیلی اخلاقش تند شده تو جمع بهم بی محله همش سرش تو اینستاس نمیدونم باید چکار کنم کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم 😞😞

بهش اقتدار بدید .

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه مدت لحن صحبتت زو باهاش عوض کن 

درخواستی داشتی با محبت و ادب بگو 

ماهم ادمیم کلمه قشنگی نیست هم خودت خورد کردی هم معلومه اینطوری نه می‌شنوی 

می‌رفتی میشستی تو بغلش 

میگفتی عزیزم حس میکنم  زیاد حوصله فوتبال نگاه کردن نداری خوراکی بیارم دوتایی فیلم بینیم ؟! 

این دعوا ها روتین زندگی هممونه سخت نگیر😁

بنداز به شوخی آشتی کنه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2740

شوهرتو کنسلش کن یه مدت از لحاظ محبتی منظورمه 

رهاش که به خودش بیاد 

همش تو نباید استرس جدایی بکشی ناسلامتی اونی که بالا بالا۱ میلیارد مهریه بده شوهرته نه تو

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

دیگه دعوا اینطوریه ادم خلقش تنگ میشه سر چیزای بیخود دعوا میشه 

یه چند روز از هم دور باشیم بعد اشتی کنید یهو بهم میچسبید بیشتر از قبل 

مردا مغرورن پیش قدم نمیشن شوهرمنم اینطوره 

باز ما از سر کولر دعوامون میشه من یخ میکنم خاموش میکنم اون گرمش میشه عصبی میشه دعوامون میشه میگه جرا خاموش کردی 

لطفا لایک نکنید ممنونم .

عزیزم نشخوار فکری یا تله وابستگی داری 

اگه میتونی برو روان درمانگر چون از نقطه ضعفت داره سواستفاده میکنه ضعیف تر میشی

اونموقعه است که حاضره هرکاری کنه و هرجور برخورد کنه با خودش بگه من هرکاری کنم زنم و از دست نمیدم

اونه که باید ترس از دست دادن شمارو داشته باشه 

جای اینکه تکیه گاه امنی برات باشه

جوری برخورد میکنی که اون اینارو بهت بگه !

یه مدت لحن صحبتت زو باهاش عوض کن  درخواستی داشتی با محبت و ادب بگو  ماهم ادمیم کلمه قشنگ ...

بخدا از هر دری بگی وارد شدم سه روز قبل این ماجراهم دعوامون شد من رفتم برا اشتی منم نیاز دارم به توجه و محبت تا کی همش بگم مرد خونه اونه و حرف اون باشه درصورتی که خیلی دوسش دارم ولی با این کارش روز به روز داره از چشمم میوفته 

2706