2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
واقعا؟ یعنی براتون پیش اومده؟  آخه بعضیا میگن النگو دختره

النگو از بین طلاها معنی مذکر میده یا شوهره یا برادره یا پسر بیننده خواب  بقیه طلاها دختره البته انگشتر مردونه هم پسره 

النگو از بین طلاها معنی مذکر میده یا شوهره یا برادره یا پسر بیننده خواب  بقیه طلاها دختره البته ...

از کجا میدونی النگو معنی مذکر میده النگو رو که فقط هانوما استفاده میکنن

2740
از کجا میدونی النگو معنی مذکر میده النگو رو که فقط هانوما استفاده میکنن

تعبیرش اینو میگه من نمیگم پریسال یکی از خانما باردار بود همین نی نی سایت گف خواب دیده عموی شوهرش بهش یه انگشتر مردونه داده ک نگین طوسی داره بهش گفتم پسر دار میشی چشاشم رنگیه 

پرسیدم چشم رنگی تو فامیل دارین گف اره خود خانواده پدری شوهرش چشم رنگین چند ماه بعد پسر چشم رنگیش بدنیا امد بهمم گف تعبیرش درست بود 

کاربریم همون موقعا سر بحث مهسا امینی تعلیق شد دیگه ندیدمش

تعبیرش اینو میگه من نمیگم پریسال یکی از خانما باردار بود همین نی نی سایت گف خواب دیده عموی شوهرش بهش ...

خوب حالا من مامانم ۲ بار خواب دیده... یه بار خواب دیده که دزد اومده خونمون میخواسته النگوهامو ببره که مامانم گرفته قایم کرده النگوهامو گفته بزار دزد نبره گرفته قایمش کرده یه بار خواب دیده که داره النگو میکنه دستم و بهم میگه هر کی پرسید بگو مال منه

از وقتی اقدام کردم مامانم این خپای هارو میبینه و هنوز نمیدونم باردارم یا نه