2737
2734

خونه مادرم .یه ساعت نشده بود خواهر انقدر سربه سربچه م گذاشت اخرشم کتکش زد مجبورشدم برگردم خونه التماس شوهرم بکنم تا بزاره بریم تو.

انگار عقده ای شده خواهرم افسردگی داره ۱۸ سالشه 

انقدر مشکلات تو زندگی داشتیم افسرده گی گرفته نمیتونه تحمل کنه یه بچه ۴ ساله تو خونه بگرده

حس خواری خفت داشتم وقتی به شوهرم گفتم غلط کردم بزار بیایم تو هرچند یه عمری دارم خفت وخواری میکشم 

خدایا میبینی و دم نمیزنی خدایا منم آدمم تحملم تموم شده دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد خوبی که خواهرتم درک میکنی اگه خواهر سلیطه من بود خودمو بیرون میکرد از خونه بابام

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
خب به خواهرت التماس میکردی جای شوهرت بچت رو سرگرم میکردی اذیت نکنه تا بیشتر بمونی کوچیک نشی  ...

خیلی حالش بد بود سیلی زد بچم یه ساعت ضعف کرد فقط بخاطر اینکه توخونه میچرخید نمیتونست تحمل کنه یه شب اونجا بمونیم 

نمیتونستم براچند روزم بمونم اول و آخرش باید خودم باپای خودم برمیگگشتم به این جهنم کسی سراغم نمیومد اونجام جای موندنم نبود

چرا دعواتون میشه چشه شوهرت 

هرچی باشه نباید بزاره بری واقعا براش متاسفم همیشه اینجوریه 

شوهر منم اینجوری بود خیلی دعوا میکردیم مخصوصا ۹۰ درصد بخاطر خانواده اش ولی اجازه نمیداد برم حالا خداروشکر دیگه دعوا بهونه گرفتن وابستگی به ننه اش رو چندماه از بین بردم 

ولی اون موقعه ام اینجوری نبود بزاره برم

2740

تاپیکای دیگتم‌ خوندم خیلی ناراحت شدم 

امیدوارم هرچه سریعتر مشکلتون حل شه و روی خوش زندگی رو ببینید🤲🏻❤️🥺

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
قربون قلب مهربونت خواهرجان  خدا خیرت بده

فداتشم عزیزم🫂❤️

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
چرا دعواتون میشه چشه شوهرت  هرچی باشه نباید بزاره بری واقعا براش متاسفم همیشه اینجوریه  ...

بی فکر و بی عرضه بیکار میخوابه خونه نمیگه بچه ش چی بخوره میگم برو کار میگه سختت برو خونه بابات .میدونه هیچ راهی ندارم تا حرف بزنم میوفته به جونم کتک زدن وفوش دادن

خیلی ناراحت شدم برات امیدوارم خدا به شوهرت عقل بده دیگه دعواتون نشه با هم‌کنار بیایید 

ولی در مورد بچه نمیدونم چرا بچه ها انقدر غیر قابل تحمل شدن ، یعنی ی بچه ۴ ساله اندازه ۱۰ نفر از آدم انرژی میگیره 

2706