2737
2739

خیلی خسته ام کرده 

تقریبا یه ماه اعتصاب غذا و شیر بود دوهفته خوب شد باز رفت تو اعتصاب امروز هرکاری کردم شیر نخورد یعنی وقتی چیزی نمیخوره اینقد کلافه و عصبی میشم دلم میخا موهامو بکنم  کل بدنم اگزما شده از شدت استرس و فشار اعصاب دست تنهام هستم ،همسرم خدایی خیلی آروم و کمک حالمه ولی امروز  اینقو دخترم اذیت کرد م هی شیر نخورد  و نخورد سرش داد زدم بعد نشستم گریه کردم الان خوابه هی نگاش میکنم اشکام میریزه همش میگم خدایا ببخش اگه ناشکری کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیشه شربت اشتها آور بدی بهش؟

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.

هیشکی اندازه من درکت نمیکنه با پوستو گوشتو خونم درکت میکنم

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

چه مهربونی... گناه داره نزنش چیزی متوجه نمیشه که 

یکی از اقوام ما بچه یه ساله رو همیشه مییزنه ... بچه های بزرگ‌ترش رو هم خیلی وحشیانه میزنه .

مثلا یبار دیدم پاشو گذاشته بود رو گلوی بچه هشت سالش🙁

2740
2706