2733
2739
عنوان

چطوری بفهمونم نمیریم خواستگاری

3118 بازدید | 134 پست

سلام شبتون بخیر 🥰

بی مقدمه میرم سر اصل مطلب ، من چند تا داداش بزرگتر دارم و خودم بچه اخرم و تک دختر ، اختلاف سنیمم با داداشامم زیاده مثلا با کوچکترین داداشم تقریبا ۱۰ ساله ،من ۲۱ ام ❤️ داداش بزرگه و اولین پسر تازه عقد کرده و یه دختر خیلی خوب و خانم شد اولین زن داداشم و جای خواهر نداشتمه ، ما از زمان پدر پدربزرگم اوضاع مالیمون به نسبت خوب بوده و همینم زمینه ی پیشرفت و برای بچه ها فراهم کرد و برادرای منم از این قضیه مستثنا نبودن و همشون تحصیل کرده و بهترین خونه و ماشین و شغل و دارن ، از نظر ظاهری هم خیلی خوبن ، هیچی کم ندارن ، به عنوان مثال قد بالای ۱۹۰ ، قیافه ی خوب ، مهمتر از همه خیلی با شخصیت و محترمن ، خصوصا نگاهشون به خانما یه نگاه حقیرانه نیست و خیلی محترم و عزیز میشمارن خانمارو ، حالا داداش دومیم که ۳۳ سالشه و یه سر و گردن از بقیه ی داداشا بلند تره از همه لحاظ ،  پیشرفتش هم خیلی چشمگیر بوده و رفت خارج کشور تحصیل کرد و برگشت ، یه خونه ی خوب تو منطقه ۱ تهران خرید و ماشین چند میلیاردی زیر پاشه ، از حق نگذریم من خیلی میبینم که دخترا چقد ازش خوششون میاد ، از همون پسراییه که خیلی از دخترا دوست دارن 😀جنتلمن ، خوش تیپ و خوش قیافه ، سنگین ، رسمی پوش و ... ،تو عروسی منم که پارسال بود با اینکه اصلا توقع نداشتم یه سرویس طلای خیلی سنگین داد و این شد که اسم در کرد و خیلیا دوست داشتن باهاش ازدواج کنن ، از اینا بگذریم اینا یه بیوگرافس بود بدونین چطور پسریه ،  این داداش من یه رفیق داره که ما باهاش ارتباط خانوادگی داریم و واقعا خانواده ی خوبی هستن ،اما از لحاظ مالی و جایگاهی خیلی خیلی پایینترن ،اما محترمن واقعا ،  این رفیقش یه خواهرزاده داره ، دختره هم سن منه ، ۲۱ سالشه ، حالا ایشون خیلی سعی میکنه خواهرزادشو با همین داداش من جور کنه و ازدواج کنن ، مثلا عکسشو به داداشم نشون میده ، خونه ی منم با داداشم اومد عکسشو به منم نشون داد ، گفت این خواهرزادمه خیلی خانمه ، دختره قیافش خیلی معمولی بود اما دختر بدی دیده نمیشد ، دختره درس نخونده و ایناش باز مهم نیست ، داداشم چون با من خیلی صمیمیه گفت یجوری که نفهمن پیگیر شو ببین چجور دختریه که انقد تعریفشو میکنه ، که اگه نخواستمش به غرورشون برنخوره و فک کنن دخترشونو رد کردیم ، فاصله ی خونشون با ما ۳ ساعته ، اطراف تهرانن و من باز اینهمه راهو رفتم تا ببینم چجوری ان  ،من پیگیر شدم و رفتم اونجا به بهونه ی یه چیزی خونه ی دختره ، دختر بدی دیده نمیشد ، اما اونقدی که تعریف میکرد نبود ، نسبت به سنش یه مقدار بچه تر رفتار میکرد مثلا خیلی تو گوشی بود ، اوضاع مالیشون و میدونستم بده و توقع چیزی نداشتم ، باز همه ی اینارو نادیده گرفتم ، اما متوجه شدم خیلی اهل خرافات و جادو جنبل هستن ، مثلا مامان دختره گفت بزار فالتو بگیرم ، یا میگفت چون شوهرم سیده بچه های من پاکن مردم میان اینجا میگن به بچه هات بگو دعام کنن دعاشون شفا بخشه 😮‍💨جوری تعریف کرد انگار بچه پیغمبرن ،  خلاصه از نظر من خود دختره رد نشد به اون صورت اما خانوادش خیلی یجور عجیب و غریبی بودن ، داداشمم فقط بخاطر اینکه رفیقشو قبول داره گفت حتما دختر خوبی معرفی میکنه اما واقعا اونقد تعریفی نبود ، واسه داداشم خیلی کیس های بهتری هست که هم سطح خودش باشن ، اما میگه هم اندازمم نبود اشکال نداره فقط دختر سنگین و خوبی باشه ، حالا خبر اینکه من رفتم خونه شون و رفیق داداشم شنیده و انگار اونا فکر میکنن که ما دیگه میخوایم بزیم خواستگاری ، پسره به شوهرم زنگ زده بود که خواهرم میخواد بیاد خونتون و معلومه میخوان ارتباط بیشتری بگیرن ، حالا ما نمیخوایم ...داداشمم چون خودش خرافاتی نیست خط قرمزش این چیزاست ، گفت هر چقدر خود دختر خانم باشه و همه ی تفاوتارو فاکتور بگیریم نمیتونم با این رفتارای مادرش کنار بیام ، حالا نمیدونم چی بگم تو جوابشون ، مادر دختره هم به من هم به مامانم زنگ زده که میخواام بیام خونتون ، ما تا الان فقط با مامان بابای رفیق داداشم در ارتباط بودیم اونا خیلی خوبن ولی دخترشون که میشه مامان دختر مورد نظر خیلی عجیب غریبه ، مثل جادوگرا میمونه ..از طرفی نمیخوایم بهشون بربخوره 

دختری از آهار🦚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رک بگید

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2731

وای چه خبره این همه توضیح لازم نبود 

وقتی اولویتت ناراحت نشدن دیگران باشه ضرر می‌کنی حالا از ما گفتن بود 

بعدشم وقتی کسی بهتون نمی خوره از روز اول نباید قدم جلو می گذاشتید چون اونا خودشون تمایل داشتند هر حرکت شما رو مثبت تلقی کردند

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨

والا نمی‌دونم بنظرم داداشت خودش باید به رفیقش می‌گفت که راستش فعلا آمادگی ازدواج ندارم 

ما دیگه اینجوریه و ندیده بودیم اول پسرا میان دختر ببینند اینجا برعکسه 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2740

عزیزم 😔 من هستم تازه نزدیکتر😂 اصلانم بخاطر پول نمیگم 

جدا از شوخی خانواده خیلی مهمه مام تو خانواده مادریم جادو جنبل زیاد داریم واقعن حال ادمو بد میکنن این فامیلا

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
وای چه خبره این همه توضیح لازم نبود  وقتی اولویتت ناراحت نشدن دیگران باشه ضرر می‌کنی حالا از م ...

ممنون که خوندین همرو ❤️ درسته ، اما چون اشنای قدیمی بود گفتیم بزار یه تحقیق کنیم اما اونا تخته گاز دارن میان 

دختری از آهار🦚

عزیزک مادرتون باید محترمانه بهشون بگه 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2706